| Артикул товару | 0-43-681 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43107 |
Характеристики
Рівень FatMax XL TORPEDO алюмінієвий довжиною 250 мм з трьома капсулами і магнітами STANLEY 0-43-609
| Артикул товару | 0-43-609 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT42552-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43104 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-625 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43110 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-554 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-636 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-294 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-511 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43106 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43105 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43103 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1266 |
| Вага | 0,382кг |
| Об'єм | 0,000900куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 600мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1.2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43111 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43108 |
Характеристики
Рівень FatMax WATERFIT CLASSIC PRO алюмінієвий довжиною 400 мм з двома капсулами STANLEY FMHT42553-1
| Артикул товару | FMHT42553-1 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-130 |
Характеристики
