| Артикул товару | MT-2025 |
| Вес | 1,750кг |
| Об'єм | 0,005149куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 100мм |
| Висота | 17мм |
| Тип | правило-рівень |
| Довжина | 2500мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 2500мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варианты цен
999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2110 |
| Вес | 0,750кг |
| Об'єм | 0,002078куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 100мм |
| Висота | 17мм |
| Тип | правило-рівень |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 1000мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1223 |
| Вес | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000853куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 46,6мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8мм |
| Довжина | 800мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1141 |
| Вес | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000582куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 58,4мм |
| Довжина рівня | 40см |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8/0,9мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8/0.9мм |
| Довжина | 400мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
245 грн./шт
Варианты цен
245 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1272 |
| Вес | 0,702кг |
| Об'єм | 0,001800куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 1200мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 1200мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1221 |
| Вес | 0,173кг |
| Об'єм | 0,000432куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 46,6мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8мм |
| Довжина | 400мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
219 грн./шт
Варианты цен
219 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1142 |
| Вес | 0,333кг |
| Об'єм | 0,000865куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 58,4мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8/0,9мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8/0.9мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
255 грн./шт
Варианты цен
255 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2010 |
| Вес | 0,750кг |
| Об'єм | 0,002078куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 100мм |
| Висота | 17мм |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 1000мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варианты цен
399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1224 |
| Вес | 0,350кг |
| Об'єм | 0,001064куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 46,6мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
319 грн./шт
Варианты цен
319 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1512 |
| Вес | 1,105кг |
| Об'єм | 0,002730куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 1200мм |
| Тип | рівень будівельний посилений |
| Товщина профілю | 1,8мм |
| Довжина | 1200мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варианты цен
599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2015 |
| Вес | 0,964кг |
| Об'єм | 0,003000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 100мм |
| Висота | 17мм |
| Тип | правило-рівень |
| Довжина | 1500мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 1500мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
569 грн./шт
Варианты цен
569 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1222 |
| Вес | 0,230кг |
| Об'єм | 0,000643куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 46,6мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 0.8мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
265 грн./шт
Варианты цен
265 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1506 |
| Вес | 0,573кг |
| Об'єм | 0,001080куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | рівень будівельний посилений |
| Товщина профілю | 1,8мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
539 грн./шт
Варианты цен
539 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1275 |
| Вес | 0,851кг |
| Об'єм | 0,002250куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 1500мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 1500мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1280 |
| Вес | 1,205кг |
| Об'єм | 0,003935куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 2000мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 2000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2115 |
| Вес | 1,004кг |
| Об'єм | 0,003000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1500мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 1500мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
799 грн./шт
Варианты цен
799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1131 |
| Вес | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000480куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 59мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 1.2/1.4мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2/1.4мм |
| Довжина | 400мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1133 |
| Вес | 0,477кг |
| Об'єм | 0,000960куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 59мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 1.2/1.4мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2/1.4мм |
| Довжина | 800мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варианты цен
399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1132 |
| Вес | 0,335кг |
| Об'єм | 0,000720куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 59мм |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Товщина профілю | 1.2/1.4мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2/1.4мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | україна |
| Точність вимірювання | 0,5мм/м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1465 |
| Вес | 0,312кг |
| Об'єм | 0,002600куб.м |
| Тип | рівень водяній |
| Довжина шлангу | 15м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
