| Артикул товару | 0-42-073 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-072 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-525 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-524 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43117 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT42561-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43102 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-086 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2130 |
| Вага | 1,748кг |
| Об'єм | 0,006000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 3000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 3000мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-43003 |
| Довжина | 230мм |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | професійне |
| Матеріал корпуса | комбінований АВС + метал |
| Кількість капсул | 3 |
| Наявність магнітів | так |
| Похибка | +/-0.5мм/м |
Характеристики
1 410 грн./шт
Варіанти цін
1 410 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT1-43114 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-063 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-548 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-556 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-42-923 |
Характеристики
Рівень PRO 180 з алюмінію довжиною 800 мм з трьома капсулами, одна з яких поворотна STANLEY 1-42-921
| Артикул товару | 1-42-921 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-648 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT42525-0 |
| Довжина | 165мм |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | напівпрофесійне |
| Матеріал корпуса | метал |
| Кількість капсул | 3 |
| Наявність магнітів | так |
| Похибка | +/-0.5 |
Характеристики
1 880 грн./шт
Варіанти цін
1 880 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1115 |
| Вага | 0,644кг |
| Об'єм | 0,001650куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюминий |
| Довжина рівня | 150см |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1500мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
469 грн./шт
Варіанти цін
469 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-43-555 |
Характеристики
