| Артикул товару | MD-0001 |
| Вага | 0,315кг |
| Об'єм | 0,001188куб.м |
| Тип | Вимірювальний прилад |
| Габаритні розміри | 130*73,5*35мм |
| Підсвічування | так |
| Особливості | підсвічування дисплея |
| Робоча температура | від 0 до +40°с |
| Живлення | 2 батарейки типу ааа |
| Режими роботи | постійний струм, постійна напруга,<br>змінна напруга, опір, тестування діодів,<br>перевірка провідності електричних кіл зі звуковою індикацією,<br>генератор вихідного сигналу |
| Електроживлення | Батарея 2х1.5 В (АА) |
| Стандарт безпеки | iec 61010 cati 600 в, подвійна ізоляція |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT38128-0 |
| Ширина | 28мм |
| Довжина | 8м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь із покриттям MYLAR |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
1 241 грн./шт
Варіанти цін
1 241 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1475 |
| Вага | 0,476кг |
| Об'єм | 0,003375куб.м |
| Тип | рівень водяний |
| Довжина шлангу | 25м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1460 |
| Вага | 0,255кг |
| Об'єм | 0,001134куб.м |
| Тип | рівень водяній |
| Довжина шлангу | 10м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-0002 |
| Вага | 0,277кг |
| Об'єм | 0,000385куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-073 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0308 |
| Вага | 0,362кг |
| Об'єм | 0,000574куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Рівень PRO 180 з алюмінію довжиною 600 мм з трьома капсулами, одна з яких поворотна STANLEY 1-42-920
| Артикул товару | 1-42-920 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-624 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43109 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-30-487 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-34-105 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT36928-0 |
| Ширина | 32мм |
| Довжина | 8м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь із покриттям MYLAR |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
1 861 грн./шт
Варіанти цін
1 861 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1001 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Довжина рівня | 230мм |
| Тип | рівень магнітний |
| Довжина | 230мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0760 |
| Вага | 1,000кг |
| Матеріал | Скловолокно |
| Об'єм | 0,003008куб.м |
| Довжина | 100м |
| Довжина полотна | 100м |
| Ширина полотна | 13мм |
| Матеріал полотна | скловолокно |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-33868 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-34-824 |
Характеристики
| Артикул товару | DW088K |
| Вага | 0.75кг |
| Живлення | 3 батарейки тип АА |
| Комплектація | Батареї тип АА - 3 шт. Монтажне пристосування - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Робочий діапазон | 10м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 999 грн./шт
Варіанти цін
8 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-42-922 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1110 |
| Вага | 0,448кг |
| Об'єм | 0,001508куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 100см |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
329 грн./шт
Варіанти цін
329 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення












