Рівень PRO 180 з алюмінію довжиною 600 мм з трьома капсулами, одна з яких поворотна STANLEY 1-42-920
| Артикул товару | 1-42-920 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-624 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0308 |
| Вес | 0,362кг |
| Об'єм | 0,000574куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-073 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1460 |
| Вес | 0,255кг |
| Об'єм | 0,001134куб.м |
| Тип | рівень водяній |
| Довжина шлангу | 10м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0002 |
| Вес | 0,277кг |
| Об'єм | 0,000385куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1475 |
| Вес | 0,476кг |
| Об'єм | 0,003375куб.м |
| Тип | рівень водяний |
| Довжина шлангу | 25м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT38128-0 |
| Ширина | 28мм |
| Довжина | 8м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь із покриттям MYLAR |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
1 241 грн./шт
Варианты цен
1 241 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-3065 |
| Вес | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000331куб.м |
| Особливості | магнітний |
| Різьба | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MD-0001 |
| Вес | 0,315кг |
| Об'єм | 0,001188куб.м |
| Тип | Вимірювальний прилад |
| Габаритні розміри | 130*73,5*35мм |
| Підсвічування | так |
| Особливості | підсвічування дисплея |
| Робоча температура | від 0 до +40°с |
| Живлення | 2 батарейки типу ааа |
| Режими роботи | постійний струм, постійна напруга,<br>змінна напруга, опір, тестування діодів,<br>перевірка провідності електричних кіл зі звуковою індикацією,<br>генератор вихідного сигналу |
| Електроживлення | Батарея 2х1.5 В (АА) |
| Стандарт безпеки | iec 61010 cati 600 в, подвійна ізоляція |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
649 грн./шт
Варианты цен
649 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2506 |
| Вес | 0,323кг |
| Об'єм | 0,001876куб.м |
| Довжина | 30м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-430 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-076 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-065 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2062 |
| Вес | 0,181кг |
| Об'єм | 0,000418куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Габарити колодки | 307х40х3мм |
| Габарити плеча | 175х34х12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2507 |
| Вес | 0,135кг |
| Об'єм | 0,001371куб.м |
| Довжина | 15м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-34093 |
| Ширина | 10мм |
| Довжина | 30м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
2 068 грн./шт
Варианты цен
2 068 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT37235-5 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0408 |
| Вес | 0,310кг |
| Об'єм | 0,000545куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | металл |
| Матеріал полотна | сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DW096PK |
| Вес | 1.85кг |
| Комплектація | Міцна 2.44 м алюмінієва лінійка - 1 шт. Алюмінієвий штатив - 1 шт. Висок - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Робочий діапазон | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | оптичний |
| Кут самовирівнювання | 1град |
| Кратність збільшення | 26х |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
28 599 грн./шт
Варианты цен
28 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа












