| Артикул товару | 0-43-637 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT36098-1 |
| Ширина | 12.7мм |
| Довжина | 3м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь лак |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
517 грн./шт
Варіанти цін
517 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1506 |
| Вага | 0,573кг |
| Об'єм | 0,001080куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | рівень будівельний посилений |
| Товщина профілю | 1,8мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
539 грн./шт
Варіанти цін
539 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT43242-0 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-43248 |
| Довжина | 1200мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | професійне |
| Матеріал корпуса | метал |
| Кількість капсул | 3 |
| Наявність магнітів | немає |
| Похибка | +/-0,5мм/м |
Характеристики
3 760 грн./шт
Варіанти цін
3 760 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1006 |
| Вага | 0,446кг |
| Об'єм | 0,001260куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Довжина рівня | 60см |
| Тип | рівень спеціальний |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0310 |
| Вага | 0,400кг |
| Об'єм | 0,000880куб.м |
| Довжина | 10м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 10М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-0753 |
| Вага | 0,397кг |
| Об'єм | 0,001248куб.м |
| Довжина | 30м |
| Довжина полотна | 30М |
| Ширина полотна | 13мм |
| Матеріал полотна | скловолокно |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-43224 |
| Довжина | 600мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | професійне |
| Матеріал корпуса | метал |
| Кількість капсул | 3 |
| Наявність магнітів | немає |
| Похибка | +/-0.5мм/м |
Характеристики
2 820 грн./шт
Варіанти цін
2 820 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DW096PK |
| Вага | 1.85кг |
| Комплектація | Міцна 2.44 м алюмінієва лінійка - 1 шт. Алюмінієвий штатив - 1 шт. Висок - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Робочий діапазон | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | оптичний |
| Кут самовирівнювання | 1град |
| Кратність збільшення | 26х |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
28 599 грн./шт
Варіанти цін
28 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-0408 |
| Вага | 0,310кг |
| Об'єм | 0,000545куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | металл |
| Матеріал полотна | сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-34093 |
| Ширина | 10мм |
| Довжина | 30м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
2 068 грн./шт
Варіанти цін
2 068 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT37235-5 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2507 |
| Вага | 0,135кг |
| Об'єм | 0,001371куб.м |
| Довжина | 15м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2062 |
| Вага | 0,181кг |
| Об'єм | 0,000418куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Габарити колодки | 307х40х3мм |
| Габарити плеча | 175х34х12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-065 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-430 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-076 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2506 |
| Вага | 0,323кг |
| Об'єм | 0,001876куб.м |
| Довжина | 30м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3065 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000331куб.м |
| Особливості | магнітний |
| Різьба | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики












