| Артикул товару | DCE074D1R |
| Вес | 4.5кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion 2 Аг |
| Комплектація | Детектор променя - 1 шт. Кріплення на стіну - 1 шт. Мішень - 1 шт. Окуляри - 1 шт. Акумулятор 18В XR Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Робочий діапазон | 45м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 1шт |
| Робочий діапазон (з детектором) | 450м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | ротаційний |
| Кут самовирівнювання | 5град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
55 199 грн./шт
Варианты цен
55 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0001 |
| Вес | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000240куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-33-811 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-072 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0305 |
| Вес | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000840куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43112 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-47-720 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT43243-0 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3064 |
| Вес | 0,270кг |
| Об'єм | 0,001638куб.м |
| Висота | Max: 120 мм Min: 48 мм |
| Різьба | 1/4" |
| Висота в розкладеному вигляді | 120мм |
| Висота в складеному вигляді | 48мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1110 |
| Вес | 0,448кг |
| Об'єм | 0,001508куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 100см |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
329 грн./шт
Варианты цен
329 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMHT0-33868 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-34-824 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-42-922 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0760 |
| Вес | 1,000кг |
| Матеріал | Скловолокно |
| Об'єм | 0,003008куб.м |
| Довжина | 100м |
| Довжина полотна | 100м |
| Ширина полотна | 13мм |
| Матеріал полотна | скловолокно |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варианты цен
399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1001 |
| Вес | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Довжина рівня | 230мм |
| Тип | рівень магнітний |
| Довжина | 230мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DW088K |
| Вес | 0.75кг |
| Живлення | 3 батарейки тип АА |
| Комплектація | Батареї тип АА - 3 шт. Монтажне пристосування - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Робочий діапазон | 10м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
8 999 грн./шт
Варианты цен
8 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-34-105 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT36928-0 |
| Ширина | 32мм |
| Довжина | 8м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь із покриттям MYLAR |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
1 861 грн./шт
Варианты цен
1 861 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-30-487 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43109 |
Характеристики












