| Артикул товару | DWHT25227-0 |
| Матеріал | алюміній |
| Комплектація | Без упаковки |
| Розміри | 180х180мм |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT77498-1 |
| Гарантія | 24 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-47-443 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT48335RC-0 |
| Комплектація | Розмічальний шнур. Флакон крейдяного порошку червоного кольору. У упаковці |
Характеристики
1 344 грн./шт
Варіанти цін
1 344 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT36917-0 |
| Ширина | 32мм |
| Довжина | 5м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь із покриттям MYLAR |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
1 551 грн./шт
Варіанти цін
1 551 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCLE34035D1 |
| Вага | 1.8кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Пульт дистанційного керування - 1 шт. Стельовий кронштейн - 1 шт. Мішень - 1 шт. Елементи живлення для пульта дистанційного керування - 2 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 80м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 3град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
57 499 грн./шт
Варіанти цін
57 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-77-201 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3052 |
| Вага | 0,600кг |
| Об'єм | 0,002313куб.м |
| Габаритні розміри | 90*69*111мм |
| Особливості | діапазон 360° |
| Клас лазера | 2 |
| Час самоналаштування | 4сек |
| Довжина лазерної хвилі | 635нм |
| Ширина лінії лазера | 3 мм / 5 м |
| Робоча відстань | 10м |
| Гор. / Вертик. похибка | ±0,5мм/м |
| Діапазон вирівнювання | ±4град |
| Різьба для штативу | 1/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-30-457 |
Характеристики
| Артикул товару | DCLE34021N |
| Вага | 2.74кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Кронштейн для настінного монтажу – 1 шт. Мішень-променевловлювач - 1 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза – 1 шт. |
| Робочий діапазон | 55м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
16 199 грн./шт
Варіанти цін
16 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT1-43103 |
Характеристики
| Артикул товару | DCE089D1G |
| Вага | 0.44кг |
| Живлення | 10.8/12/18В XR Li-lon |
| Комплектація | Трипроменевий лазер з інтегрованою поворотною платформою - 1 шт. Адаптер для кріплення на стіну - 1 шт. Акумулятор 10.8/12В XR Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Окуляри - 1 шт. Мішень-променевловювач - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 15м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
32 299 грн./шт
Варіанти цін
32 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-1266 |
| Вага | 0,382кг |
| Об'єм | 0,000900куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 600мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1.2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT37241-3 |
Характеристики
1 030 грн./шт
Варіанти цін
1 030 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT1-43111 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT48335-0 |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Довжина шнура | 30м |
Характеристики
1 189 грн./шт
Варіанти цін
1 189 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT37236-5 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT1-77356 |
Характеристики
45 049 грн./шт
Варіанти цін
45 049 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення












