| Артикул товару | MT-1112 |
| Вес | 0,650кг |
| Об'єм | 0,001800куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 120см |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1200мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
419 грн./шт
Варианты цен
419 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 1-43-558 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-549 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-537 |
Характеристики
| Артикул товару | DCE079D1R |
| Вес | 4.5кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion 2 Аг |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування - 1 шт. Детектор променя - 1 шт. Кріплення на стіну - 1 шт. Мішень - 1 шт. Окуляри - 1 шт. Акумулятор 18В XR Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Робочий діапазон | 60м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 1шт |
| Робочий діапазон (з детектором) | 600м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | ротаційний |
| Кут самовирівнювання | 5град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Кількість точок | 1шт |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
88 499 грн./шт
Варианты цен
88 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0405 |
| Вес | 0,166кг |
| Об'єм | 0,000616куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-3013 |
| Вес | 1,100кг |
| Об'єм | 0,005687куб.м |
| Висота | 0,65-1,15м |
| Різьба | 5/8" |
| Висота в розкладеному вигляді | 1.15м |
| Комплектація | чохол для транспортування |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-555 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0401 |
| Вес | 0,026кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Довжина | 1м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 1М |
| Ширина полотна | 6мм |
| Матеріал стрічки | сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0303 |
| Вес | 0,158кг |
| Об'єм | 0,000736куб.м |
| Довжина | 3м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 3М |
| Ширина полотна | 16мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1115 |
| Вес | 0,644кг |
| Об'єм | 0,001650куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюминий |
| Довжина рівня | 150см |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1500мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
469 грн./шт
Варианты цен
469 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1455 |
| Вес | 0,140кг |
| Об'єм | 0,001433куб.м |
| Тип | рівень водяний |
| Довжина шлангу | 5м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 1-43-556 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-42-923 |
Характеристики
Рівень PRO 180 з алюмінію довжиною 800 мм з трьома капсулами, одна з яких поворотна STANLEY 1-42-921
| Артикул товару | 1-42-921 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT42525-0 |
| Довжина | 165мм |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | напівпрофесійне |
| Матеріал корпуса | метал |
| Кількість капсул | 3 |
| Наявність магнітів | так |
| Похибка | +/-0.5 |
Характеристики
1 880 грн./шт
Варианты цен
1 880 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0108 |
| Вес | 0,316кг |
| Об'єм | 0,000880куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | так |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2065 |
| Вес | 0,274кг |
| Об'єм | 0,000955куб.м |
| Довжина | 500мм |
| Габарити колодки | 505*40*3мм |
| Габарити плеча | 234*34*7мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
319 грн./шт
Варианты цен
319 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT1-43114 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2064 |
| Вес | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000721куб.м |
| Довжина | 400мм |
| Габарити колодки | 450*40*3мм |
| Габарити плеча | 213*34*7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики












