| Артикул товару | 1-56-001 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-54128 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-54127 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-54126 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT56157-1 |
| Довжина | 370мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | професійне |
| Вага головки | 1810г |
| Рукоятка | Скловолокно |
Характеристики
1 551 грн./шт
Варіанти цін
1 551 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT56158-1 |
| Довжина | 370мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | професійне |
| Вага головки | 1810г |
| Рукоятка | Скловолокно |
Характеристики
1 758 грн./шт
Варіанти цін
1 758 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT51388-0 |
| Довжина | 265мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | професійне |
| Вага головки | 1361г |
| Рукоятка | Сталева з м’якими накладками |
Характеристики
2 326 грн./шт
Варіанти цін
2 326 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT56152-1 |
| Довжина | 280мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | професійне |
| Вага головки | 1360г |
| Рукоятка | Скловолокно |
Характеристики
1 241 грн./шт
Варіанти цін
1 241 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0245 |
| Вага | 5,900кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,010192куб.м |
| Довжина рукоятки | 840мм |
| Загальна довжина | 930мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0241 |
| Вага | 1,626кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,001971куб.м |
| Довжина рукоятки | 200мм |
| Загальна довжина | 310мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
369 грн./шт
Варіанти цін
369 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0243 |
| Вага | 4,000кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,007644куб.м |
| Довжина рукоятки | 835мм |
| Загальна довжина | 930мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0242 |
| Вага | 2,125кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,002470куб.м |
| Довжина рукоятки | 33см |
| Загальна довжина | 380мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
