| Артикул товару | DWHT80269-0 |
| Тип | розсувні |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
1 241 грн./шт
Варіанти цін
1 241 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT80267-0 |
| Тип | розсувні |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
827 грн./шт
Варіанти цін
827 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STMT69213-8 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT13127-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 5-21-297 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-18-329 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-60273 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-75068 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-13-873 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-68-942_1 |
Характеристики
13 грн./шт
Варіанти цін
13 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0230 |
| Вага | 0,946кг |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Об'єм | 0,001476куб.м |
| Загальна довжина | 345мм |
| Тип молотка | молоток покрівельний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0181 |
| Вага | 0,670кг |
| Об'єм | 0,000364куб.м |
| Довжина | 250мм |
| Максимальна ширина захоплення | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 4-87-988 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83247 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-75067 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-20547 |
| Довжина | 430мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Різ | універсальний |
Характеристики
3 102 грн./шт
Варіанти цін
3 102 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | NT-0115 |
| Вага | 0,855кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000891куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 200мм |
| Особливості | змінні насадки |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





