| Артикул товару | XT-0050 |
| Вес | 0,575кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000845куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 250мм |
| Розмір | 0-50мм |
| Покриття рукоятки | термопластична гума |
| Максимальна відстань між губками | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3358 |
| Вес | 1,392кг |
| Об'єм | 0,004650куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | sl3, sl4, sl5, sl6, ph0, ph1, ph2, ph3, t10, t15, t20, t25, t27, t30, н2, н2.5, н3, н4, н5, н6 |
| Довжина викрутки | 38, 50, 75, 100, 125мм |
| Тип насадок | sl2, sl2.5, sl5, sl6, ph00, ph0, ph1, ph2, t5, t6, t7, t8, t9, t10 |
| Кількість в наборі | 58од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 58од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0503 |
| Вес | 0,420кг |
| Об'єм | 0,000731куб.м |
| Матеріал виготовлення | кована конструкція з хром- молібденової сталі |
| Довжина | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Напрямок різу | прямі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0179 |
| Вес | 0,390кг |
| Об'єм | 0,000730куб.м |
| Матеріал виготовлення | 8хф |
| Довжина | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Напрямок різу | праві |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
229 грн./шт
Варианты цен
229 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | VT-1010 |
| Вес | 0,069кг |
| Матеріал рукоятки | прогумований пластик |
| Об'єм | 0,000081куб.м |
| Біти | sl 5, 6 мм; ph1, ph2 |
| Тип насадок | SL 5, 6 мм; PH1, PH2 |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Тип | 4 в 1 |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6020 |
| Вес | 0,522кг |
| Об'єм | 0,002404куб.м |
| Розмір | 60x150мм |
| Розміри | 60x150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0155 |
| Вес | 5,150кг |
| Об'єм | 0,006845куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 900мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60hrc |
| Товщина прута | до 11мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0010 |
| Вес | 0,142кг |
| Об'єм | 0,000448куб.м |
| Довжина | 165мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Кількість рядів | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8021 |
| Вес | 0,980кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,001248куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 20од. |
| Розмір | м3x0.5, м4x0.7, м5x0.8, м6x1.0, м7x1.0, м8x1.25, м9x1.25, м10x1.5, м12x1.75 |
| Розміри | М3x0.5, М4x0.7, М5x0.8, М6x1.0, М7x1.0, М8x1.25, М9x1.25, М10x1.5, М12x1.75 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DT70810 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Біта Рh2 - 1 шт;. Біта Pz2 - 1 шт;. Біта Т20 - 2 шт;. Біта Т25 - 2 шт;. Біта Т30 - 1 шт. |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 T20 T25 T30 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варианты цен
208 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | UT-3035 |
| Вес | 0,900кг |
| Матеріал рукоятки | гума |
| Об'єм | 0,002160куб.м |
| Розмір | 350*19*25мм |
| Розміри | 350*19*25мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варианты цен
139 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-6035 |
| Вес | 0,114кг |
| Об'єм | 0,000882куб.м |
| Ширина захвату | до 75мм |
| Зусилля затискання | 15,3кгс |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1862 |
| Вес | 0,218кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000137куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 190*44мм |
| Розмір | 12мм |
| Розмір ключа | 12мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-0080 |
| Вес | 0,408кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000759куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Довжина | 250мм |
| Довжина ключа | 250мм |
| Максимальна відстань між губками | 33мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0206 |
| Вес | 0,039кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6004 |
| Вес | 1,617кг |
| Об'єм | 0,002160куб.м |
| Розмір | 300*120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0177 |
| Вес | 0,390кг |
| Об'єм | 0,001050куб.м |
| Матеріал виготовлення | високолегована сталь |
| Довжина | 250мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 56-62HRC |
| Напрямок різу | прямі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0083 |
| Вес | 10,050кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,014608куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 170мм |
| Ширина губок | 150мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 85/50мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8217 |
| Вес | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м6x1,0 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варианты цен
39 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | UT-4060 |
| Вес | 1,008кг |
| Об'єм | 0,001755куб.м |
| Розмір | 600x16мм |
| Розміри | 600x16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





