| Артикул товару | HT-3144 |
| Вага | 0,286кг |
| Матеріал рукоятки | пластик+резина |
| Об'єм | 0,001068куб.м |
| Тип | пилка ручна |
| Довжина | 370мм |
| Матеріал леза | сталь 65mn |
| Загальна довжина | 370мм |
| Кількість зубців на дюйм | 7 |
| Довжина полотна | 255мм |
| Кількість зубців | 7" |
| Матеріал леза пилки | інструментальна сталь 65Mn |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-70886 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT82801-0 |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
2 585 грн./шт
Варіанти цін
2 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-22-442 |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8234 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000180куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м12x1,75 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
85 грн./шт
Варіанти цін
85 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-83246 |
Характеристики
1 358 грн./шт
Варіанти цін
1 358 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
2 060 грн./шт
Варіанти цін
2 060 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-70-453 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-648 |
Характеристики
749 грн./шт
Варіанти цін
749 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-80519 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-010 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT82809-0 |
| Матеріал | хромованадієва сталь |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 200мм |
Характеристики
1 448 грн./шт
Варіанти цін
1 448 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT80269-0 |
| Тип | розсувні |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
1 241 грн./шт
Варіанти цін
1 241 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3709 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000205куб.м |
| Довжина | 140мм |
| Кількість в упаковці | 5шт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 5-21-104 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-499 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-90-948 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3132 |
| Вага | 1,008кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,003135куб.м |
| Довжина | 700мм |
| Застосування | для гіпсокартону |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





