| Артикул товару | UT-3135 |
| Вес | 0,854кг |
| Матеріал рукоятки | скловолокно, гума |
| Об'єм | 0,002176куб.м |
| Розмір | 350*19*25мм |
| Розміри | 350*19*25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0326 |
| Вес | 0,250кг |
| Матеріал рукоятки | пвх, ізольовані |
| Об'єм | 0,000776куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | прямі |
| Твердость за шкалою Роквелла | 45-55HRC |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | діелектричні |
| Покриття | Pearl Nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3703 |
| Вес | 0,568кг |
| Об'єм | 0,001216куб.м |
| Довжина | 175, 180, 185мм |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Форма | круглий, напівкруглий, плаский |
| Покриття рукоятки | гума |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
259 грн./шт
Варианты цен
259 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-3162 |
| Вес | 0,485кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001817куб.м |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 11x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0604 |
| Вес | 0,298кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000542куб.м |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | т10 - т50 |
| Типи ключів | torx з отвором |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0156 |
| Вес | 7,650кг |
| Об'єм | 0,009372куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 1050мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60hrc |
| Товщина прута | до 13мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7520 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 76мм |
| Комплектація | Магнітний тримач: 76 мм |
Характеристики
295 грн./шт
Варианты цен
295 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-6017 |
| Вес | 0,894кг |
| Об'єм | 0,000676куб.м |
| Довжина робочої частини | 125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0146 |
| Вес | 0,167кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 cr-v |
| Тип | вигнуті |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варианты цен
159 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0124 |
| Вес | 0,158кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000176куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | вигнуті |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | polished |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | UT-5204 |
| Вес | 0,350кг |
| Об'єм | 0,000264куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 230мм |
| Максимальна відстань між губками | 69мм |
| Тип кліщів | прямі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3358 |
| Вес | 1,430кг |
| Об'єм | 0,004650куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | sl3, sl4, sl5, sl6, ph0, ph1, ph2, ph3, t10, t15, t20, t25, t27, t30, н2, н2.5, н3, н4, н5, н6 |
| Довжина викрутки | 38, 50, 75, 100, 125мм |
| Тип насадок | sl2, sl2.5, sl5, sl6, ph00, ph0, ph1, ph2, t5, t6, t7, t8, t9, t10 |
| Кількість в наборі | 58од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 58од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT90392 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 60мм |
| Комплектація | Магнітний тримач біт (вставок) 60 мм - 1 шт |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7398T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T30 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варианты цен
315 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70556T |
| Тип | біта |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | 25 шт. Кейс системи TOUGH CASE |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | футляр для біт система TSTAK |
Характеристики
590 грн./шт
Варианты цен
590 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70810 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Біта Рh2 - 1 шт;. Біта Pz2 - 1 шт;. Біта Т20 - 2 шт;. Біта Т25 - 2 шт;. Біта Т30 - 1 шт. |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 T20 T25 T30 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варианты цен
208 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0166 |
| Вес | 0,400кг |
| Матеріал рукоятки | пвх |
| Об'єм | 0,000231куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Покриття | black finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-1010 |
| Вес | 0,069кг |
| Матеріал рукоятки | прогумований пластик |
| Об'єм | 0,000081куб.м |
| Біти | sl 5, 6 мм; ph1, ph2 |
| Тип насадок | SL 5, 6 мм; PH1, PH2 |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Тип | 4 в 1 |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3121 |
| Вес | 0,167кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик |
| Об'єм | 0,000609куб.м |
| Довжина | 150мм |
| Застосування | для гіпсокартону |
| Кількість зубців | 7зуб/дюйм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





