| Артикул товару | 0-84-006 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-83-034 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83242 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-74363 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-045 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-89-870 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-58-112 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-494 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-492 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-003 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-83-035 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-034 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-000 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-7050 |
| Вага | 0,526кг |
| Об'єм | 0,000870куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Тип | обтискні з храповим механізмом |
| Довжина | 220мм |
| Діаметр затискного отвору | 0,5-6,0мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-80516 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-70-446 |
Характеристики





