| Артикул товару | HT-3504 |
| Вага | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000497куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 5-21-399 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3101 |
| Вага | 0,285кг |
| Матеріал рукоятки | пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001316куб.м |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 7x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
84 грн. /шт
99 грн.
-15%
Економія 15 грн.
Варіанти цін
84 грн. /шт
99 грн.
-15%
Економія 15 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | 0-65-491 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-89-872 |
Характеристики
2 647 грн./шт
Варіанти цін
2 647 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-69-014 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-20-600 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-100 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-58-120 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-80520 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-501 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-58-501 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-444 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-443 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83239 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-006 |
Характеристики





