| Артикул товару | 1-55-513 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-70-450 |
Характеристики
1 810 грн./шт
Варіанти цін
1 810 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT0-58018 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Довжина | 125мм |
| Комплектація | В упаковці |
| Діаметр робочої частини | 0.8мм |
Характеристики
767 грн./шт
Варіанти цін
767 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT0-80518 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-74886 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-74884 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT1-55008 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-18-327 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT14674-0 |
| Довжина | 250мм |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
2 301 грн./шт
Варіанти цін
2 301 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3019 |
| Вага | 0,222кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000536куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадки | ph3 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83236 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-460 |
Характеристики
| Артикул товару | 4-18-333 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-83195 |
| Вага | 998г |
| Тип | тригерні |
| Довжина | 900мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 83мм |
| Зусилля стяжки | 135кг |
Характеристики
2 585 грн./шт
Варіанти цін
2 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT82813-0 |
| Комплектація | Склад набору: Комбіновані плоскогубці -160 мм. Кусачки - 160 мм. Длінногубци -200 мм. В упаковці. |
| Кількість предметів | 3 |
| Футляр | Ні |
Характеристики
3 102 грн./шт
Варіанти цін
3 102 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT62056-0 |
| Комплектація | Склад набору: Шість викруток: прямий шліц: 5.5 x 75 мм, 6.5 x 100 мм, 8 x 150 мм. ″Phillips″: Ph1 х 75 мм, Ph2 х 100 мм, Ph3 х 150 мм. Тримач для гвинтів. В упаковці. |
| Призначення | професійне |
| Кількість предметів | 6 |
| Футляр | немає |
Характеристики
1 810 грн./шт
Варіанти цін
1 810 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





