| Артикул товару | HT-3305 |
| Вес | 0,367кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик |
| Об'єм | 0,001446куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Загальна довжина | 480мм |
| Кількість зубців на дюйм | 24х1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0171 |
| Вес | 0,284кг |
| Об'єм | 0,000398куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь т8 |
| Довжина | 210мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 42hrc |
| Товщина прута | 4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0131 |
| Вес | 0,217кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000550куб.м |
| Матеріал виготовлення | с55 сталь |
| Тип | вигнуті |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | satin finished |
| Покриття | Satin Finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | VT-3370 |
| Вес | 1,450кг |
| Об'єм | 0,004253куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | sl3, sl4х2, sl5х2, sl6х2, sl7х2, ph0, ph1х2,ph2х2, ph3х2, pz0, pz1х2, pz2х2, pz3х2, t10, t15х2, t20х2, t25х2, t27х2, t30х2, h2, h3х2, h4х2, h5х2, h6х2, h8, s0, s1х2, s2х2, s3х2 |
| Довжина викрутки | 38, 75, 100, 125, 150мм |
| Тип насадок | sl2.5, sl3, sl5, sl6, sl8, ph0, ph00, ph1, ph2, s2, s1, t8, t9, t10 |
| Кількість в наборі | 70од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 70од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3342 |
| Вес | 0,214кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,001005куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентна, прогумована |
| Біти | sl4, sl5, sl6, ph1, ph2, ph3, t15, t20 |
| Тип насадок | SL4, SL5, SL6, PH1, PH2, PH3, T15, T20 |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | з гнучким подовжувачем |
| Кількість одиниць в наборі | 9од. |
| Матеріал стрижня викрутки | Cr-V сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варианты цен
159 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT90393 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 92мм |
| Комплектація | Магнітний тримач біт (вставок) 92 мм - 1 шт |
Характеристики
399 грн./шт
Варианты цен
399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-8236 |
| Вес | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000180куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м12x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
85 грн./шт
Варианты цен
85 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | NT-0504 |
| Вес | 0,485кг |
| Об'єм | 0,000797куб.м |
| Матеріал виготовлення | кована конструкція з хром- молібденової сталі |
| Твердость за шкалою Роквелла | 56-62HRC |
| Довжина | 300мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Напрямок різу | прямі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3710 |
| Вес | 0,241кг |
| Об'єм | 0,001700куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Форма | плаский |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0120 |
| Вес | 0,403кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000406куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 crv |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 200мм |
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3161 |
| Вес | 0,500кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,002800куб.м |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 11x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0229 |
| Вес | 0,330кг |
| Об'єм | 0,003465куб.м |
| Діаметр бойка | 45мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6007 |
| Вес | 2,734кг |
| Об'єм | 0,007123куб.м |
| Розмір | 1000*120мм |
| Розміри | 1000*120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0116 |
| Вес | 0,256кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000432куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 crv |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 150мм |
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3372 |
| Вес | 2,170кг |
| Об'єм | 0,008144куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | sl, pz, ph, t, h, s |
| Тип насадок | sl, ph, t, s |
| Кількість в наборі | 114шт |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 114од. |
| Розмір головок | 6, 7, 8, 9, 10, 11 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | UT-4045 |
| Вес | 0,768кг |
| Об'єм | 0,001296куб.м |
| Розмір | 450*16мм |
| Розміри | 450*16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0140 |
| Вес | 0,082кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000188куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 130мм |
| Покриття | polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6041 |
| Вес | 0,244кг |
| Об'єм | 0,000759куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюмінієвий сплав |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
229 грн./шт
Варианты цен
229 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-6034 |
| Вес | 0,084кг |
| Об'єм | 0,000595куб.м |
| Ширина захвату | до 68мм |
| Зусилля затискання | 15,3кгс |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
55 грн./шт
Варианты цен
55 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-3704 |
| Вес | 0,551кг |
| Об'єм | 0,001638куб.м |
| Кількість в упаковці | 3од. |
| Форма | прямокутний, круглий, напівкруглий |
| Покриття рукоятки | гума |
| Частота насічки | 12зуб/кв.см |
| Форма рашпілів в наборі | прямокутний, напівкруглий, круглий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





