| Артикул товару | STHT0-62113 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0056 |
| Вага | 0,500кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,000990куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Ширина захвату | 35мм |
| Ширина губок | 50мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-65-143 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-445 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT83853-0 |
| Вага | 1047г |
| Тип | гвинтові |
| Довжина | 57мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | Струбцина кутова. 2 струбцини для кріплення до столу. В упаковці |
| Глибина | 30мм |
| Зусилля стяжки | 113кг |
Характеристики
2 585 грн./шт
Варіанти цін
2 585 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0020 |
| Вага | 0,160кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000080куб.м |
| Тип | викруткові насадки |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 25шт |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz0 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT83550-1 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-20559 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-20-807 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-54155 |
Характеристики
| Артикул товару | UT-5202 |
| Вага | 0,355кг |
| Об'єм | 0,000348куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 180мм |
| Максимальна відстань між губками | 42мм |
| Тип кліщів | прямі |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-83-065 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-83-179 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT83850-1 |
| Вага | 1353г |
| Тип | рейкова |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Глибина | 120мм |
| Зусилля стяжки | 450кг |
Характеристики
2 275 грн./шт
Варіанти цін
2 275 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





