| Артикул товару | HT-0142 |
| Вес | 0,250кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000349куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 180мм |
| Покриття | polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT71502 |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 14 |
| Комплектація | 14 штук. Біти 25 мм - Ph1, Ph2, Ph3, Pz2 x 3, Pz3, Sl6, T15, T20, T25, T30. Магнітний тримач з направляючої 120 мм. Магнітний тримач з направляючої 80 мм. Упаковка - блістер |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz2 Pz3 Sl6 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
688 грн./шт
Варианты цен
688 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70807 |
| Тип | біта |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Біти Ph2 - 7 шт |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варианты цен
208 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0085 |
| Вес | 9,200кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,008160куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Особливості | поворотна основа |
| Ширина захвату | 100мм |
| Ширина губок | 100мм |
| Країна-виробник | індія |
| Основа | поворотна |
| Розмір наковальні | 65/45мм |
| Тип губок | знімні |
| Висота губок | 20мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 899 грн./шт
Варианты цен
2 899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | VT-3107 |
| Вес | 0,070кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип насадки | sl5мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | UT-3030 |
| Вес | 0,564кг |
| Матеріал рукоятки | гума |
| Об'єм | 0,000715куб.м |
| Розмір | 300*16*23мм |
| Розміри | 300*16*23мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | VT-3324 |
| Вес | 0,150кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000399куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | PH3 |
| Тип насадки | ph3 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3315 |
| Вес | 0,072кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000229куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Тип насадок | PH1 |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7998T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варианты цен
315 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7380T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T15 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варианты цен
246 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | UT-4230 |
| Вес | 0,436кг |
| Об'єм | 0,000810куб.м |
| Розмір | 300*14мм |
| Розміри | 300*14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-0054 |
| Вес | 0,078кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,000099куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Довжина | 100мм |
| Довжина ключа | 100мм |
| Максимальна відстань між губками | 15мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
85 грн./шт
Варианты цен
85 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | VT-3436 |
| Вес | 0,583кг |
| Матеріал рукоятки | TPR гума |
| Об'єм | 0,002832куб.м |
| Матеріал рукояток | tpr гума |
| Довжина викрутки | 75, 100мм |
| Тип насадок | sl3, sl5, sl6, ph0, ph1,ph2 |
| Кількість в наборі | 6од. |
| Матеріал виготовлення | сталь s2 |
| Кількість одиниць в наборі | 6од. |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь S2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7396T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T25 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варианты цен
315 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7386T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz1 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варианты цен
246 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7207 |
| Тип | біта |
| Кількість | 20 |
| Комплектація | 20 штук |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 153мм |
| Тип біти | Pr2 (Ph2) |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
2 271 грн./шт
Варианты цен
2 271 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70743T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 32 |
| Комплектація | Біти 25 мм - Ph2х2, Pz1х1, Pz2х7, Pz3х2, T15х2, T20х2, T25х3, T30х2, SL6х1. Біти 57 мм - Ph2х1, Pz2х1, Pz3х1, T20х1, T30х1. Біти 85 мм - Ph2х1, Pz2х1, T25х1. Магнітний тримач з направляючою і торсіонною зоною - 1 шт. Головка магнітна шестигранна з рухомим магнітом всередині 8 мм - 1 шт. Кейс системи TOUGH CASE |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph2 Pz1 Pz2 Pz3 Sl6 T15 T20 T25 T30 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
2 235 грн./шт
Варианты цен
2 235 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | UT-3140 |
| Вес | 1,042кг |
| Матеріал рукоятки | скловолокно, гума |
| Об'єм | 0,002560куб.м |
| Розмір | 400*19*25мм |
| Розміри | 400*19*25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0101 |
| Вес | 0,085кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000266куб.м |
| Матеріал виготовлення | с45 сталь |
| Тип | плоскогубці прецизійні |
| Довжина | 115мм |
| Особливості | satin polished |
| Покриття | Satin Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8019 |
| Вес | 0,262кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,000572куб.м |
| Тип | набір плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 6од. |
| Розмір | м4, м5, м6, м8, м10 |
| Розміри | М4, М5, М6, М8, М10 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





