| Артикул товару | 2-17-205 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-002 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-83-068 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT55129-1 |
| Вага | 1.99кг |
| Довжина | 61см |
| Комплектація | Без упаковки |
Характеристики
2 792 грн./шт
Варіанти цін
2 792 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-95-567 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT1-55010 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-54154 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-15-558 |
Характеристики
8 511 грн./шт
Варіанти цін
8 511 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 2-14-567 |
Характеристики
Ножівка Jet-Cut SP довжиною 450 мм для поперечного та поздовжнього різу по деревині STANLEY 2-15-283
| Артикул товару | 2-15-283 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83235 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83234 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-811 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-473 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-55-525 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-55-521 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-70273 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 340мм |
Характеристики
1 810 грн./шт
Варіанти цін
1 810 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





