| Артикул товару | NT-0314 |
| Вес | 0,436кг |
| Матеріал рукоятки | пвх, ізольовані |
| Об'єм | 0,000741куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | плоскогубці діелектричні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 55HRC |
| Довжина | 200мм |
| Особливості | pearl nickel |
| Покриття | Pearl Nickel |
| Тип сталі | С55 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Максимальна напруга | 1000в |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0482 |
| Вес | 0,104кг |
| Об'єм | 0,000207куб.м |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип насадки | sl: 6 мммм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3344 |
| Вес | 0,106кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000696куб.м |
| Довжина викрутки | 210мм |
| Тип насадок | ph2, sl6 |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Кількість одиниць в наборі | 2од. |
| Матеріал стрижня викрутки | Cr-V сталь |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0227 |
| Вес | 0,023кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | h4.0 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7381T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T20 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варианты цен
246 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70745T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 31 |
| Комплектація | 31 штука. Біти 25 мм - Pz2x1, Ph2x1, T10x1, T15x2, T20x4, T25x2, T30x1, T20 securityx 1, T25 securityx 1. Біти 57 мм - Pz2x1, Ph2x1, T10x2, T15x3, T20x5, T25x4 Магнітний тримач біт з торсіонної зоною. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 T10 T20 T25 T30 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
2 104 грн./шт
Варианты цен
2 104 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70707 |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | Біти 25 мм - Pz2x5, Pz3x2, Ph2x2, T10x1, T15x1, T20x1, T25x2, T30x1. Біти 50 мм - Pz2x1, Ph2x1, T25x1, T30x1. Свердла по металу з шестигранником - 3 ммх1 шт, 4 ммх1 шт, 5 мм х1 шт, 6 мм х1 шт. Магнітний тримач під гайку. Тримач насадок Compact rapid load. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK. Термокружка |
| Тип шліца | Phillips SlottedTorx |
Характеристики
2 291 грн./шт
Варианты цен
2 291 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70533T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | 2 штуки |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T20 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
158 грн./шт
Варианты цен
158 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-8221 |
| Вес | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м8x1,25 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8040 |
| Вес | 1,190кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,001214куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 40од. |
| Кількість | 40од. |
| Розмір | m3-m12 |
| Розмір плашок | M3-M12 |
| Розмір мітчиків | М3-М12 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варианты цен
999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | VT-1001 |
| Вес | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000060куб.м |
| Тип | рукоятка із зовнішнім квадратом |
| Довжина | 150мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-8012 |
| Вес | 0,662кг |
| Об'єм | 0,000609куб.м |
| Тип | клуп |
| Розмір | 1" |
| Розміри | 1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варианты цен
249 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | NT-0323 |
| Вес | 0,320кг |
| Матеріал рукоятки | діелектричні, ізольовані |
| Об'єм | 0,000866куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | діелектричні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 55HRC |
| Довжина | 190мм |
| Покриття | pearl nickel |
| Тип сталі | Сr-V |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Максимальна напруга | 1000в |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6033 |
| Вес | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000273куб.м |
| Ширина захвату | 50мм |
| Зусилля затискання | до 12,2кгс |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варианты цен
39 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0227 |
| Вес | 0,440кг |
| Об'єм | 0,001350куб.м |
| Діаметр бойка | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0130 |
| Вес | 0,079кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | прямі |
| Довжина | 135мм |
| Особливості | діелектричні |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0009 |
| Вес | 0,115кг |
| Об'єм | 0,000504куб.м |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Кількість рядів | 6 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7994T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варианты цен
246 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70816 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case - 1 шт.;. Біта Т15 - 1 шт;. Біта Т20 - 2 шт;. Біта Т25 - 2 шт;. Біта Т30 - 1 шт;. Біта Т40 - 1 шт; |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T15 T20 T25 T30 T40 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варианты цен
208 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





