| Артикул товару | 2-17-204 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-74361 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT80268-0 |
| Тип | розсувні |
| Комплектація | В упаковці |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0239 |
| Вага | 0,481кг |
| Об'єм | 0,000702куб.м |
| Кількість одиниць в наборі | 9од. |
| Кількість | 9од. |
| Розмір | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12мм |
| Розміри | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 9-83-079 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-51906 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-70-445 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-55-503 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT51388-0 |
| Довжина | 265мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | професійне |
| Вага головки | 1361г |
| Рукоятка | Сталева з м’якими накладками |
Характеристики
2 326 грн./шт
Варіанти цін
2 326 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT51138-0 |
| Довжина | 410мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | молоток з цвяходером |
| Вага головки | 397г |
| Рукоятка | Сталева з м’якими накладками |
Характеристики
3 619 грн./шт
Варіанти цін
3 619 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 1-17-751 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-15-906_1 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-55-099 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-17-205 |
Характеристики





