| Артикул товару | DT70815 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case - 1 шт.;. Біта SQ1 - 2 шт;. Біта SQ2 - 3 шт;. Біта SQ3 - 2 шт; |
| Тип шліца | SQUARE |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Sq1 Sq2 Sq3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варианты цен
208 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0057 |
| Вес | 0,640кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,001274куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Ширина захвату | 40мм |
| Ширина губок | 60мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8414 |
| Вес | 0,218кг |
| Об'єм | 0,000512куб.м |
| Тип | тримач для плашок |
| Розмір | 30*11мм |
| Сумісність | sd-8227 (m10x1,5); <br> sd-8230 (m10x1,25); |
| Розміри | 30*11мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | VT-3152 |
| Вес | 0,090кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000242куб.м |
| Довжина викрутки | 75мм |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
35 грн./шт
Варианты цен
35 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | NT-0322 |
| Вес | 0,265кг |
| Матеріал рукоятки | діелектричні, ізольовані |
| Об'єм | 0,000725куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | діелектричні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 55HRC |
| Довжина | 160мм |
| Покриття | pearl nickel |
| Тип сталі | С55 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Максимальна напруга | 1000в |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3418 |
| Вес | 0,076кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000560куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | PH1 |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0225 |
| Вес | 0,084кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000140куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 150мм |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
155 грн./шт
Варианты цен
155 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | VT-0210 |
| Вес | 0,038кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000078куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1, ph2х2, pz1, pz2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0204 |
| Вес | 0,065кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | NT-0314 |
| Вес | 0,436кг |
| Матеріал рукоятки | пвх, ізольовані |
| Об'єм | 0,000741куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | плоскогубці діелектричні |
| Твердость за шкалою Роквелла | 55HRC |
| Довжина | 200мм |
| Особливості | pearl nickel |
| Покриття | Pearl Nickel |
| Тип сталі | С55 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Максимальна напруга | 1000в |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1821 |
| Вес | 0,297кг |
| Матеріал | легована сталь s2 |
| Об'єм | 0,000835куб.м |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62hrc |
| Розміри ключів | t10-t50 |
| Типи ключів | тorx |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | VT-3408 |
| Вес | 0,076кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000480куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0229 |
| Вес | 0,034кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000067куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | sl5 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | VT-0207 |
| Вес | 0,038кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000078куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7394T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T15 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варианты цен
315 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70731T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 37 |
| Комплектація | 37 штук. Біти 25 мм - Pz1x2, Pz2x8, Pz3x3, Ph1x1, Ph2x3, Ph3x1, T20x1, T25 x 1, T25 securityx 1, Sl4-6x1. Біти 57 мм - Pz1x1, Pz2x5, Pz3x1, Ph2x2, T20x1, T25 x1. Біти 85 мм - Ph2x1, Pz2x1. Магнітний тримач біт за допомогою ключової і торсіонної зони. Алюмінієва магнітна втулка. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz2 Pz3 Sl4 Sl5 Sl6 T20 T25 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 868 грн./шт
Варианты цен
1 868 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70709 |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 33 |
| Комплектація | 33 штуки. Біти 25 мм - Pz1x1, Pz2x6, Pz3x3, Ph1x1, Ph2x4, Ph3x1, T10x1, T15x1, T20x1, T25x4, T30x2, T40x1, Sl5.5x1, Sl8x1. Біти 50 мм -Pz2x1, Ph2x1, T25x1. Магнітний тримач біт. Магнітний тримач біт з направляючою. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25.5мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz2 Pz3 Sl6 Sl8 T10 T15 T20 T25 T30 T40 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 180 грн./шт
Варианты цен
1 180 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FMHT0-70812 |
Характеристики





