| Артикул товару | 1-68-786 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-001 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT65102-0 |
| Комплектація | Склад набору: Вісім викруток: прямий шліц: 4 х 100 мм, 5,5 х 125 мм, 6.5 х 150 мм, 8 х 175 мм. ″Phillips″: Ph1 х 100 мм, Ph2 х 125 мм. ″Poziidriv″: Pz1 x 100 мм, Pz2 x 125 мм. В упаковці. |
| Призначення | професійне |
| Кількість предметів | 8 |
| Футляр | немає |
Характеристики
1 810 грн./шт
Варіанти цін
1 810 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-69-253 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-20-528 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-15-252 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-441 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3216 |
| Вага | 0,442кг |
| Матеріал рукоятки | метал |
| Об'єм | 0,003511куб.м |
| Довжина | 610мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 3.5" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-22-456 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT20371-1 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-15-441 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-84-114 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-16-265 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-70263 |
| Комплектація | В упаковці. |
| Кількість предметів | 8шт |
| Футляр | Так |
| Тип ключів в наборі | шестигранні |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варіанти цін
1 034 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-0106 |
| Вага | 0,242кг |
| Об'єм | 0,000800куб.м |
| Тип | кутовий адаптер для насадок |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-20-204 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-17-206 |
Характеристики





