| Артикул товару | HT-3108 |
| Вес | 0,475кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001856куб.м |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 7x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3106 |
| Вес | 0,542кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001974куб.м |
| Довжина | 500мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 7x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70746T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 34 |
| Комплектація | 34 штуки. Біти 25 мм - Pz1x1, Pz2x5, Pz x2, Ph1x1, Ph2x2, Ph3x1, T20x1, T25x1. Біти 57 мм - Pz1 x1, Pz2 x10, Pz3 x2, Ph1 x1, Ph2 x2, T20 x2, T25 x1. Алюмінієва магнітна втулка. Пластиковий кейс TOUGH CASE системи TSTAK |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 25.57мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 Pz2 Pz3 T20 T25 |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 674 грн./шт
Варианты цен
1 674 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | UT-5207 |
| Вес | 0,750кг |
| Об'єм | 0,001500куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 200мм |
| Максимальна відстань між губками | 62мм |
| Тип кліщів | т-подібні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3213 |
| Вес | 0,158кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000528куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Напруга | 1000в |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип насадки | ph3 |
| Матеріал стрижня викрутки | високоякісна інструментальна сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8411 |
| Вес | 0,086кг |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Тип | тримач для плашок |
| Розмір | 20*5 |
| Сумісність | sd-8206 (m3x0,5); <br> sd-8210 (m4x0.7); <br> sd-8214 (m5x0.8); <br> sd-8217 (m6x1,0); |
| Розміри | 20*5 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3113 |
| Вес | 0,350кг |
| Матеріал рукоятки | надміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001862куб.м |
| Довжина | 300мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 12x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0607 |
| Вес | 0,298кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000556куб.м |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | т10 - т50 |
| Типи ключів | torx |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0209 |
| Вес | 0,039кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7373 |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T40 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варианты цен
246 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70555T |
| Тип | біта |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | 25 штук. Кейс системи TOUGH CASE |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 |
| Упаковка | футляр для біт система TSTAK |
Характеристики
590 грн./шт
Варианты цен
590 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-8024 |
| Вес | 0,739кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,001050куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 14шт |
| Розмір | m3-m10 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0057 |
| Вес | 0,640кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,001274куб.м |
| Тип | слюсарні |
| Ширина захвату | 40мм |
| Ширина губок | 60мм |
| Країна-виробник | індія |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0289 |
| Вес | 1,000кг |
| Об'єм | 0,000880куб.м |
| Кількість одиниць в наборі | 12од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8002 |
| Вес | 7,400кг |
| Об'єм | 0,014367куб.м |
| Тип | набір клупів |
| Кількість | 2од. |
| Розмір | 1,5"; 2" |
| Розміри | 1,5"; 2" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3346 |
| Вес | 0,456кг |
| Об'єм | 0,001762куб.м |
| Матеріал рукояток | tpr гума |
| Довжина викрутки | 75, 100мм |
| Тип насадок | sl3, sl5, sl6, ph0, ph1, ph2 |
| Кількість в наборі | 6од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Матеріал стрижня викрутки | Cr-V сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0225 |
| Вес | 0,084кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000140куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 150мм |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
155 грн./шт
Варианты цен
155 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7995T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph3 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варианты цен
246 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7391T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варианты цен
315 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70558T |
| Тип | біта |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | Біти 25 мм T25 - 25 шт. Кейс системи TOUGH CASE |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T25 |
| Упаковка | футляр для біт система TSTAK |
Характеристики
590 грн./шт
Варианты цен
590 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





