| Артикул товару | HT-3201 |
| Вага | 0,265кг |
| Матеріал рукоятки | пластик з гумовими вставками |
| Об'єм | 0,001450куб.м |
| Кількість в наборі | 3 полотна |
| Довжина | 280мм |
| Кількість | 3 полотна |
| Застосування | дерево, метал, пластик |
| Кількість зубців на дюйм | 6; 18; 24 |
| Довжина полотна | 150мм |
| Кількість зубців | 6", 18", 24" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STMT1-74179 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-95-935 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-17-755 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT66719-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-12-105 |
Характеристики
| Артикул товару | DT70532T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | 2 штуки |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph2 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
158 грн./шт
Варіанти цін
158 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0054 |
| Вага | 1,530кг |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об'єм | 0,002016куб.м |
| Висота | 163мм |
| Тип | слюсарні |
| Довжина | 135мм |
| Ширина захвату | 50мм |
| Ширина губок | 60мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Ножівка Jet-Cut SP довжиною 500 мм для поперечного та поздовжнього різу по деревині STANLEY 2-15-288
| Артикул товару | 2-15-288 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-15-906 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-22-491 |
Характеристики
Ножівка Jet-Cut SP довжиною 550 мм для поперечного та поздовжнього різу по деревині STANLEY 2-15-289
| Артикул товару | 2-15-289 |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0022 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Сумісність | nt-0016 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-16139 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-83245 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-12-004 |
Характеристики





