| Артикул товару | VT-3319 |
| Вес | 0,060кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000212куб.м |
| Довжина викрутки | 38мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0217 |
| Вес | 0,016кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | NT-0138 |
| Вес | 0,239кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000450куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 cr-v |
| Тип | прямі |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 180мм |
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0104 |
| Вес | 0,080кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь с45 |
| Тип | прецизійні |
| Довжина | 115мм |
| Покриття | satin finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6012 |
| Вес | 0,212кг |
| Об'єм | 0,001040куб.м |
| Матеріал виготовлення | нейлон |
| Ширина захвату | 3"/ 75мм |
| Інше | кнопка швидкого налаштування |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
209 грн./шт
Варианты цен
209 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0602 |
| Вес | 0,390кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52-55HRC |
| Довжина | 73-175мм |
| Розмір | 1,5-10мм |
| Покриття | матове |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | 1,5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні подовжені |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3410 |
| Вес | 0,094кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000490куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | SL6 |
| Тип насадки | sl6 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7993T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph1 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
246 грн./шт
Варианты цен
246 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70569T |
| Тип | біта |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | 2 штуки |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 89мм |
| Тип біти | T25 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
197 грн./шт
Варианты цен
197 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1803 |
| Вес | 0,372кг |
| Матеріал | легована сталь s2 |
| Об'єм | 0,000918куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 58-62HRC |
| Довжина | 73-175мм |
| Покриття | pearl nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62hrc |
| Розміри ключів | 1.5-10мм |
| Типи ключів | шестигранні подовжені |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3112 |
| Вес | 0,108кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000328куб.м |
| Довжина викрутки | 300мм |
| Робоча довжина | 300мм |
| Тип насадки | sl5мм |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3514 |
| Вес | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000764куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3307 |
| Вес | 0,080кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000287куб.м |
| Довжина викрутки | 125мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0228 |
| Вес | 0,023кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000057куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | h4.0 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | VT-0221 |
| Вес | 0,018кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-70276 |
| Матеріал | сталь високохромиста + пластик |
| Комплектація | В упаковці |
| Розміри | 210мм |
Характеристики
1 551 грн./шт
Варианты цен
1 551 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70820 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case - 1 шт.;. біта PH2 - 1 шт.;. біта PZ2 - 1 шт.;. біта T20 - 2 шт.;. біта T25 - 2 шт.;. біта T30 - 1 шт. |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 T20 T25 T30 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
275 грн./шт
Варианты цен
275 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-8025 |
| Вес | 0,314кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,000863куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 10од. |
| Розмір | m4-m8 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | UT-4235 |
| Вес | 0,640кг |
| Об'єм | 0,001208куб.м |
| Розмір | 350x16мм |
| Розміри | 350x16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3211 |
| Вес | 0,060кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000294куб.м |
| Довжина викрутки | 80мм |
| Напруга | 1000в |
| Робоча довжина | 80мм |
| Тип насадки | ph1 |
| Матеріал стрижня викрутки | високоякісна інструментальна сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
75 грн./шт
Варианты цен
75 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа





