| Артикул товару | PT-1763 |
| Вага | 2,752кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,008410куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Діаметр шланга | 6*11мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1734 |
| Вага | 3,075кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,005408куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 10x17мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1706 |
| Вага | 0,320кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,001382куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1771 |
| Вага | 1,702кг |
| Матеріал | армований, гібридний |
| Об'єм | 0,005103куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 8*15мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60 |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1739 |
| Вага | 4,020кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,008112куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 10*17мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1736 |
| Вага | 13,250кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,027884куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 10x17мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | немає |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 499 грн./шт
Варіанти цін
2 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1740 |
| Вага | 4,340кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,009408куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1738 |
| Вага | 3,470кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,006563куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 8*15мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1758 |
| Вага | 3,960кг |
| Матеріал | високоякісний поліуретан |
| Об'єм | 0,013851куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 8*12мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1743 |
| Вага | 7,350кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,025600куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Діаметр внутрішній | 12мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1783 |
| Вага | 5,714кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,017496куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Діаметр шланга | 10*17мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 799 грн./шт
Варіанти цін
1 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1781 |
| Вага | 2,250кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,008089куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 10*17мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1785 |
| Вага | 3,400кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,009251куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 10*17мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варіанти цін
1 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1702 |
| Вага | 0,550кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,003397куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1730 |
| Вага | 8,750кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,014702куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 6x13мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | немає |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 649 грн./шт
Варіанти цін
1 649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1733 |
| Вага | 12,300кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,020535куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 8x15мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | немає |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 399 грн./шт
Варіанти цін
2 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1753 |
| Вага | 2,504кг |
| Матеріал | високоякісний поліуретан |
| Об'єм | 0,008192куб.м |
| Довжина шлангу | 100м |
| Діаметр шланга | 4*6мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1756 |
| Вага | 3,292кг |
| Матеріал | високоякісний поліуретан |
| Об'єм | 0,011364куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 6.5*10мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1754 |
| Вага | 3,250кг |
| Матеріал | високоякісний поліуретан |
| Об'єм | 0,009818куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 5*8мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


