| Артикул товару | PT-1761 |
| Вага | 1,060кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,002430куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6*11мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
579 грн./шт
Варіанти цін
579 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1720 |
| Вага | 2,020кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,003666куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6x13мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1741 |
| Вага | 5,360кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,014157куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1762 |
| Вага | 1,940кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,006401куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 6*11мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1711 |
| Вага | 0,775кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,003396куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1721 |
| Вага | 3,450кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,006503куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 6x13мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1752 |
| Вага | 1,385кг |
| Матеріал | високоякісний поліуретан |
| Об'єм | 0,004565куб.м |
| Довжина шлангу | 100м |
| Діаметр шланга | 2.5*4мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1709 |
| Вага | 0,850кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,004416куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1705 |
| Вага | 0,585кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,009216куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1791 |
| Вага | 0,784кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002772куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1797 |
| Вага | 1,400кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,007842куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 8x12мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1793 |
| Вага | 0,800кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,003946куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1790 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,001836куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 5,5х8мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варіанти цін
499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1708 |
| Вага | 0,720кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002646куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1718 |
| Вага | 1,750кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,009882куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 8х12мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1792 |
| Вага | 0,897кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,004512куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1704 |
| Вага | 0,250кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,003929куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1750 |
| Вага | 0,100кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,001050куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуритан |
| Довжина | 3м |
| Довжина шлангу | 3м |
| Діаметр шланга | 4х6мм |
| Перехідник | 1/4" |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Температура зовнішнього середовища | от -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | немає |
| Кількість шарів | 1 |
| З'єднання | 1/8"х1/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1703 |
| Вага | 0,250кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,001755куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1731 |
| Вага | 2,500кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,005390куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 8x15мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики


