| Артикул товару | PT-1710 |
| Вага | 0,553кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002540куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | так |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1707 |
| Вага | 0,550кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002547куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
254 грн. /шт
299 грн.
-15%
Економія 45 грн.
Варіанти цін
254 грн. /шт
299 грн.
-15%
Економія 45 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | PT-1716 |
| Вага | 0,960кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,004253куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 8х12мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1732 |
| Вага | 4,550кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,008467куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 8x15мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1796 |
| Вага | 1,010кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,004496куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 8x12мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1735 |
| Вага | 5,375кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,009838куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 10x17мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1773 |
| Вага | 5,230кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,011765куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Діаметр шланга | 8*15мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1798 |
| Вага | 1,740кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,008667куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 8x12мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1795 |
| Вага | 1,320кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,006694куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1765 |
| Вага | 1,540кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,004418куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 6*11мм |
| Робочий тиск | 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
749 грн./шт
Варіанти цін
749 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1737 |
| Вага | 2,725кг |
| Матеріал | гумовий армований |
| Об'єм | 0,005091куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 6*13мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1713 |
| Вага | 1,275кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,006322куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1794 |
| Вага | 1,138кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,005058куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1775 |
| Вага | 2,534кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,007290куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 8*15мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варіанти цін
1 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1772 |
| Вага | 3,554кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,008831куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 8*15мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1782 |
| Вага | 4,150кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,011408куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 10*17мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1742 |
| Вага | 7,970кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,020216куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Діаметр внутрішній | 10мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1717 |
| Вага | 1,350кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,007842куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 8х12мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1715 |
| Вага | 0,538кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002276куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 8х12мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1712 |
| Вага | 1,200кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,004985куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики


