| Артикул товару | PT-1808 |
| Вага | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000164куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2368 |
| Вага | 0,026кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Х-подібне |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання х-подібне |
| З'єднання | на шланги 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2304 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1891 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 12 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2324 |
| Вага | 0,026кг |
| Об'єм | 0,000040куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Діаметр шланга | 12*12мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | 12*12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2390 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000025куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Діаметр шланга | 4*4мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланги 4*4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1855 |
| Вага | 0,350кг |
| Об'єм | 0,000465куб.м |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2365 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000012куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Х-подібне |
| Діаметр шланга | 4мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання х-подібне |
| З'єднання | на шланги 4 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2399 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000096куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Особливості | з регулятором |
| Діаметр шланга | 12*12 |
| Робочий тиск | 1-10атм. |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланг 12*12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2349 |
| Вага | 0,027кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | на шланг 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2331 |
| Вага | 0,016кг |
| Об'єм | 0,000025куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2201 |
| Вага | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 8 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
109 грн./шт
Варіанти цін
109 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1850 |
| Вага | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000486куб.м |
| Різьба | 1/4" |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалужувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2312 |
| Вага | 0,028кг |
| Об'єм | 0,000010куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2362 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 8*8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 8*8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2207 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 12 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1831 |
| Вага | 0,128кг |
| Об'єм | 0,000341куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал, латунь |
| Тип | швидкороз'ємне з'єднання для шланга |
| Сумісність | pt-1710, pt-1711, pt-1712, pt-1713 |
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 6-7 мм, Ø зовнішній 10 мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | для шлангів: ø внутрішній 6-7 мм, ø зовнішній 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2346 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000087куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | на шланг 6мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варіанти цін
15 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1804 |
| Вага | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2320 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Діаметр шланга | 4*4мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | на шланг 4*4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
