| Артикул товару | PT-1832 |
| Вес | 0,123кг |
| Об'єм | 0,000328куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал, латунь |
| Тип | швидкороз'ємне з'єднання для шланга |
| Сумісність | pt-1715, pt-1716, pt-1717, pt-1718 |
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 8 мм, Ø зовнішній 12 мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | для шлангів: ø внутрішній 8 мм, ø зовнішній 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1862 |
| Вес | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000025куб.м |
| Тип фітинга | різьбове з'єднання |
| З'єднання | 1/4" x 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1886 |
| Вес | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1840 |
| Вес | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Резьба внешняя | 1/2" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
29 грн./шт
Варианты цен
29 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1815 |
| Вес | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Різьба зовнішня | 1/4" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1845 |
| Вес | 0,016кг |
| Об'єм | 0,000007куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1820 |
| Вес | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000028куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1894 |
| Вес | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000197куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | на шланг 8 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1826 |
| Вес | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000034куб.м |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | з'єднувач "ялинка" |
| З'єднання | на шланги 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1807 |
| Вес | 0,115кг |
| Об'єм | 0,000203куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Різьба внутрішня | 1/2" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2393 |
| Вес | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000105куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Діаметр шланга | 10*10мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланги 10*10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варианты цен
15 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1846 |
| Вес | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000020куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1837 |
| Вес | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Тип | перехідник до швидкороз'ємного з'єднання |
| Сумісність | pt-1715, pt-1716, pt-1717, pt-1718 |
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 8мм, Ø зовнішній 12 мм |
| З'єднання | для шлангів: ø внутрішній 8 мм, ø зовнішній 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1813 |
| Вес | 0,079кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | "ялинка" на шланг 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
129 грн./шт
Варианты цен
129 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-2342 |
| Вес | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1823 |
| Вес | 0,031кг |
| Об'єм | 0,000032куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Резьба внешняя | 1/2" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | наружная резьба 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1819 |
| Вес | 0,088кг |
| Об'єм | 0,000215куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | швидкороз'ємне з'єднання |
| Різьба зовнішня | 3/8" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1844 |
| Вес | 0,016кг |
| Об'єм | 0,000035куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1830 |
| Вес | 0,119кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал, латунь |
| Тип | швидкороз'ємне з'єднання для шланга |
| Сумісність | pt-1702, pt-1703, pt-1704, pt-1705, pt-1706, pt-1707, pt-1708, pt-1709 |
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 5-6 мм, Ø зовнішній 8 мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | для шлангів: ø внутрішній 5-6 мм, ø зовнішній 8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-2398 |
| Вес | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000089куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Особливості | з регулятором |
| Діаметр шланга | 10*10мм |
| Робочий тиск | 1-10атм. |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланг 10*10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
