| Артикул товару | PT-1750 |
| Вага | 0,100кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,001050куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуритан |
| Довжина | 3м |
| Довжина шлангу | 3м |
| Діаметр шланга | 4х6мм |
| Перехідник | 1/4" |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Температура зовнішнього середовища | от -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | немає |
| Кількість шарів | 1 |
| З'єднання | 1/8"х1/8" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1731 |
| Вага | 2,500кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,005390куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 8x15мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1808 |
| Вага | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000164куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1704 |
| Вага | 0,250кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,003929куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1416 |
| Вага | 0,275кг |
| Об'єм | 0,000599куб.м |
| Тип | професійний фільтр для очищення повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | від 0,5 до 10, макс. 16бар |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | 950л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0508 |
| Вага | 0,408кг |
| Об'єм | 0,001573куб.м |
| Тип | пістолет для підкачування коліс |
| Довжина шлангу | 337мм |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Комплектація | латунний наконечник; <br> шланг гумовий високого тиску; <br> цифровий манометр; <br> пістолет для накачування коліс |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Витрата повітря | 85-200л/хв |
| Максимальний тиск | 10-12бар |
| Наконечник | латунний |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0115 |
| Вага | 1,100кг |
| Об'єм | 0,005164куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Робочий тиск | до 2атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 250л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1703 |
| Вага | 0,250кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,001755куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2005 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000323куб.м |
| Сумісність | до пістолетів pt-0204, pt-0205, pt-0210, pt-0211 |
| Діаметр форсунки | 1.8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2113 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000410куб.м |
| Сумісність | до пістолетів pt- 0100, pt- 0105, pt-0105d |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2368 |
| Вага | 0,026кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Х-подібне |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання х-подібне |
| З'єднання | на шланги 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1710 |
| Вага | 0,553кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002540куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | так |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1902 |
| Вага | 0,155кг |
| Об'єм | 0,002188куб.м |
| Різьба | m14x1.25 |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Розташування бачка | верхнє |
| Матеріал бачка | пластик |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1428 |
| Вага | 0,778кг |
| Об'єм | 0,001283куб.м |
| Тип | професійний редуктор |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | 1-16бар |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Пропускна здатність | до 4000л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0129 |
| Вага | 0,512кг |
| Об'єм | 0,002277куб.м |
| Тип | LVMP |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 250мл |
| Діаметр форсунки | 0,8мм |
| Робочий тиск | 2,5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 140л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Розмір факела | 15см |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2013 |
| Вага | 0,093кг |
| Об'єм | 0,000410куб.м |
| Сумісність | до пістолетів pt-0131, pt-0132, pt-0133, pt-0134, pt-0135, pt-0136, pt-0143, pt-0144, pt-0148 |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1304 |
| Вага | 2,598кг |
| Об'єм | 0,005985куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Комплектація | кейс з аксесуарами |
| Максимальне зусилля | 720нм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Діаметр заклепки | 3.2; 4; 4.8мм |
| Повітряний вхід | 1/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2304 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1424 |
| Вага | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000795куб.м |
| Тип | редуктор |
| Робоча температура | 0-40°с |
| Робочий тиск | 0-12бар |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | 400л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1440 |
| Вага | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000263куб.м |
| Тип | міні-маслянка |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















