| Артикул товару | PT-5001 |
| Вес | 0,027кг |
| Матеріал | латунь |
| Об'єм | 0,000032куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | наконечник |
| З'єднання | на шланг 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2102 |
| Вес | 0,130кг |
| Об'єм | 0,001122куб.м |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1900 |
| Вес | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000610куб.м |
| Матеріал виготовлення | нейлон |
| Різьба | m14x1 |
| Сумісність | INTERTOOL PT-0101 |
| Об'єм бачка | 125мл |
| Матеріал бачка | нейлон |
| З'єднання | внутр. різьба M14x1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1864 |
| Вес | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000062куб.м |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | хрестовое з'єднання |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1843 |
| Вес | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000035куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1415 |
| Вес | 0,618кг |
| Об'єм | 0,001584куб.м |
| Тип | професійний фільтр для очищення повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | від 0,5 до 10, макс. 16бар |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Пропускна здатність | до 1900л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0103 |
| Вес | 0,882кг |
| Об'єм | 0,003918куб.м |
| Тип | HVLP |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2395 |
| Вес | 0,013кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Особливості | з регулятором |
| Діаметр шланга | 4*4мм |
| Робочий тиск | 1-10атм. |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланги 4*4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2367 |
| Вес | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Х-подібне |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання х-подібне |
| З'єднання | на шланги 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2364 |
| Вес | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000096куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 12*12 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 12*12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2302 |
| Вес | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000062куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Розмір | зовнішня 1/4", на шланг 8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
19 грн./шт
Варианты цен
19 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1870 |
| Вес | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000005куб.м |
| Тип фітинга | заглушка |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1802 |
| Вес | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000054куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | "ялинка" на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0110 |
| Вес | 0,860кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2313 |
| Вес | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000125куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2006 |
| Вес | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Сумісність | підходить до pt- 0204, pt- 0205, pt- 0210, pt- 0211 |
| Діаметр форсунки | 2.0мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1885 |
| Вес | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0117 |
| Вес | 0,888кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,3мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2105 |
| Вес | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000560куб.м |
| Тип | hvlp іі |
| Сумісність | pt-0128 |
| Діаметр форсунки | 0,8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2613 |
| Вес | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000640куб.м |
| Сумісність | pt-0163, pt-0164, pt-0168 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















