| Артикул товару | PT-1402 |
| Вага | 0,118кг |
| Об'єм | 0,000318куб.м |
| Тип | міні-фільтр для фарбувального пістолета |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Рівень фільтрації | до 5мкм |
| Матеріал фільтра | спінений метал |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | до 400л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1741 |
| Вага | 5,360кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,014157куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1907 |
| Вага | 0,224кг |
| Об'єм | 0,002116куб.м |
| Різьба | m14x1.25 |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Матеріал бачка | метал |
| Резьба внешняя | M14x1.25 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0607 |
| Вага | 1,625кг |
| Об'єм | 0,004977куб.м |
| Тип | пістолет для видавлювання мастила |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1411 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000393куб.м |
| Тип | фільтр очищення повітря |
| Робоча температура | 5-60°с |
| Діаметр шланга | 8-12мм |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Рівень фільтрації | до 20 мікрон |
| Матеріал фільтра | спінений метал |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | до 400л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-5002 |
| Вага | 0,028кг |
| Об'єм | 0,000035куб.м |
| Максимальний тиск | атм. |
| Тип фітинга | запобіжний клапан |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0515 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000443куб.м |
| Тип | насадка на пістолет для подкачки, двохстороннє сопло |
| Різьба | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0303 |
| Вага | 0,410кг |
| Об'єм | 0,001775куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 200мл |
| Діаметр форсунки | 0.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | до 130л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варіанти цін
349 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0701 |
| Вага | 0,380кг |
| Об'єм | 0,002132куб.м |
| Тип | пістолет під гравитекс |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-5014 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | наконечник |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1762 |
| Вага | 1,940кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,006401куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 6*11мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1711 |
| Вага | 0,775кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,003396куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1454 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000269куб.м |
| Тип | фільтрувальний елемент |
| Розмір | 1/8", 1/4" |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-5000 |
| Вага | 0,028кг |
| Матеріал | латунь |
| Об'єм | 0,000032куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | наконечник |
| З'єднання | на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1423 |
| Вага | 0,216кг |
| Об'єм | 0,000795куб.м |
| Тип | редуктор |
| Робоча температура | 0-60°с |
| Робочий тиск | 0-10бар |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | 400л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0601 |
| Вага | 1,046кг |
| Об'єм | 0,003315куб.м |
| Тип | пістолет для видавлювання силікону |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2002 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000198куб.м |
| Сумісність | pt-0101, pt-0121, pt-0122 |
| Діаметр форсунки | 0,8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0153 |
| Вага | 1,040кг |
| Об'єм | 0,004434куб.м |
| Різьба | вхідного отвору 1/4" |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,3; 1,4; 1,7мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1721 |
| Вага | 3,450кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,006503куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 6x13мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1418 |
| Вага | 0,956кг |
| Об'єм | 0,002349куб.м |
| Тип | професійний фільтр для очищення повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | від 0,5 до 10, макс. 16бар |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Пропускна здатність | до 2500л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















