| Артикул товару | PT-0500 |
| Вес | 0,117кг |
| Об'єм | 0,000382куб.м |
| Тип | манометр |
| Діапазон вимірювання | bar, pci |
| Різьба | 1/4" |
| Діаметр основи | 63мм |
| Різьба зовнішня | 1/4дюйм |
| Максимальний тиск | 12бар |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варианты цен
129 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-2342 |
| Вес | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1758 |
| Вес | 3,960кг |
| Матеріал | високоякісний поліуретан |
| Об'єм | 0,013851куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 8*12мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1738 |
| Вес | 3,470кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,006563куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 8*15мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
849 грн./шт
Варианты цен
849 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1819 |
| Вес | 0,088кг |
| Об'єм | 0,000215куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | швидкороз'ємне з'єднання |
| Різьба зовнішня | 3/8" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1844 |
| Вес | 0,016кг |
| Об'єм | 0,000035куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1740 |
| Вес | 4,340кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,009408куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1417 |
| Вес | 0,972кг |
| Об'єм | 0,002846куб.м |
| Тип | професійний фільтр для очищення повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | від 0,5 до 10, макс. 16бар |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 3/4" |
| Пропускна здатність | до 2600л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 399 грн./шт
Варианты цен
1 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-2001 |
| Вес | 0,126кг |
| Об'єм | 0,000397куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Сумісність | pt-0102, pt-0103, pt-0104, pt-0106, pt-0107, pt-0108, pt-0109, pt-0110, pt-0117, pt-0118, pt-0119, pt-0120, pt-0125 |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1830 |
| Вес | 0,119кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал, латунь |
| Тип | швидкороз'ємне з'єднання для шланга |
| Сумісність | pt-1702, pt-1703, pt-1704, pt-1705, pt-1706, pt-1707, pt-1708, pt-1709 |
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 5-6 мм, Ø зовнішній 8 мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | для шлангів: ø внутрішній 5-6 мм, ø зовнішній 8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2398 |
| Вес | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000089куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Особливості | з регулятором |
| Діаметр шланга | 10*10мм |
| Робочий тиск | 1-10атм. |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланг 10*10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2387 |
| Вес | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000061куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 8*8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 8*8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2361 |
| Вес | 0,028кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 6*6 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 6*6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1851 |
| Вес | 0,086кг |
| Об'єм | 0,000540куб.м |
| Різьба | 1/4" |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1452 |
| Вес | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000269куб.м |
| Тип | фільтрувальний елемент |
| Розмір | 1/2", 3/4" |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-2373 |
| Вес | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цанговое з'єднання Y-подібне |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | на шланги 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2321 |
| Вес | 0,008кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Діаметр шланга | 6*6мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | на шланг 6*6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1410 |
| Вес | 0,500кг |
| Об'єм | 0,001219куб.м |
| Тип | фільтр очищення повітря |
| Робоча температура | 5-60°с |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Робочий тиск | 0-12атм. |
| Рівень фільтрації | до 20 мікрон |
| Матеріал фільтра | спінений метал |
| Регулятор тиску | 0-12атм. |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Пропускна здатність | до 1200л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
479 грн./шт
Варианты цен
479 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0133 |
| Вес | 0,926кг |
| Об'єм | 0,003918куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Робочий тиск | до 1.5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0510 |
| Вес | 0,665кг |
| Об'єм | 0,002881куб.м |
| Тип | пістолет для підкачування коліс професійний |
| Діапазон вимірювання | 1-12бар |
| Довжина шлангу | 400мм |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 12атм. |
| Витрата повітря | 85-200л/хв |
| Максимальний тиск | 10-12бар |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
649 грн./шт
Варианты цен
649 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа















