| Артикул товару | PT-0401 |
| Вага | 1,308кг |
| Об'єм | 0,017577куб.м |
| Тип | штукатурний розпилювач |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Об'єм бачка | 6000мл |
| Діаметр форсунки | 4; 6; 8мм |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 225-400л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Тип подачі | гравітаційний |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-5021 |
| Вага | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000032куб.м |
| Тип фітинга | зливний клапан |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0511 |
| Вага | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000223куб.м |
| Тип | шланг на пістолет для підкачування коліс |
| Довжина | 380мм |
| Різьба | 1/4" |
| Наконечник | латунь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1610 |
| Вага | 1,400кг |
| Об'єм | 0,003689куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Сумісність | скоба |
| Робочий тиск | до 7атм. |
| Витрата повітря | 0,25 л на скобу |
| Ширина скоби | 12.8мм |
| Висота скоби | 4-16мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0706 |
| Вага | 0,850кг |
| Об'єм | 0,005718куб.м |
| Тип | пістолет піскоструменевий |
| Довжина шлангу | 1000мм |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Комплектація | Пістолет піскоструменевий, шланг для абразиву, форсунка металева, форсунка керамічна |
| Діаметр форсунки | 6мм |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Витрата повітря | 320-420л/хв |
| Тип подачі | через шланг 3/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1426 |
| Вага | 0,315кг |
| Об'єм | 0,000808куб.м |
| Тип | редуктор |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Різьба | 1/2" |
| Робочий тиск | 0,5-8бар |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Пропускна здатність | 1800л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
229 грн./шт
Варіанти цін
229 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1106 |
| Вага | 7,700кг |
| Об'єм | 0,008319куб.м |
| Швидкість обертання | 4200об/хв |
| Діаметр шланга | 3/8"-1/2" |
| Максимальне зусилля | 1600нм |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 420л/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2003 |
| Вага | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000216куб.м |
| Сумісність | до пістолетів pt- 0204, pt- 0205, pt-0210, pt-0211 |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1002 |
| Вага | 0,550кг |
| Об'єм | 0,000671куб.м |
| Швидкість обертання | 25000об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 115л/хв |
| Цанговий затиск | 6мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1504 |
| Вага | 0,379кг |
| Об'єм | 0,001153куб.м |
| Довжина шлангу | 1.5м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 7мл |
| Діаметр форсунки | 0.3мм |
| Робочий тиск | 1-3.5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | до 50л/хв |
| Кількість бачків | 1од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
649 грн./шт
Варіанти цін
649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2008 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Сумісність | підходить до pt- 0204, pt- 0205, pt- 0210, pt- 0211 |
| Діаметр форсунки | 2.5мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1105 |
| Вага | 5,500кг |
| Об'єм | 0,007283куб.м |
| Швидкість обертання | 5000об/хв |
| Діаметр шланга | 3/8" |
| Максимальне зусилля | 1300нм |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 270л/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1615 |
| Вага | 3,980кг |
| Об'єм | 0,012320куб.м |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Сумісність | скоба |
| Робочий тиск | до 7атм. |
| Витрата повітря | 0.75 л на скобу |
| Ширина скоби | 10.8мм |
| Висота скоби | 20-50мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 999 грн./шт
Варіанти цін
3 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1611 |
| Вага | 1,470кг |
| Об'єм | 0,003689куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Сумісність | шпилька |
| Робочий тиск | до 7атм. |
| Витрата повітря | 0,25 л на шпильку |
| Висота шпильки | 12-25мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1805 |
| Вага | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | наружна різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2007 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000216куб.м |
| Сумісність | підходить до pt- 0204, pt- 0205, pt- 0210, pt- 0211 |
| Діаметр форсунки | 2.2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0705 |
| Вага | 0,552кг |
| Об'єм | 0,005405куб.м |
| Тип | пістолет піскострумінний |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 6мм |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Витрата повітря | 400л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Тип подачі | гравітаційний |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1500 |
| Вага | 0,870кг |
| Об'єм | 0,008892куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0128 |
| Вага | 0,490кг |
| Об'єм | 0,001710куб.м |
| Тип | HVLP2 |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 250мл |
| Діаметр форсунки | 0,8мм |
| Робочий тиск | 1,5 - 2,5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Витрата фарби | 90мл/хв. |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 699 грн./шт
Варіанти цін
1 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0204 |
| Вага | 0,580кг |
| Об'єм | 0,003495куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















