| Артикул товару | PT-1845 |
| Вес | 0,016кг |
| Об'єм | 0,000007куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1820 |
| Вес | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000028куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Фарбопульт пневматичний HP, форсунка 1.8 мм, нижній металевий бачок 1000 мл, 5 бар INTERTOOL PT-0140
| Артикул товару | PT-0140 |
| Вес | 0,960кг |
| Об'єм | 0,006489куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 1.8мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | нижнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1826 |
| Вес | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000034куб.м |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | з'єднувач "ялинка" |
| З'єднання | на шланги 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1807 |
| Вес | 0,115кг |
| Об'єм | 0,000203куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Різьба внутрішня | 1/2" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0119 |
| Вес | 0,878кг |
| Об'єм | 0,003918куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,7мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1894 |
| Вес | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000197куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | на шланг 8 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1846 |
| Вес | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000020куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2018 |
| Вес | 0,126кг |
| Об'єм | 0,000397куб.м |
| Сумісність | до пістолетів pt-0131, pt-0132, pt-0133, pt-0134, pt-0135, pt-0136, pt-0143, pt-0144, pt-0148 |
| Діаметр форсунки | 1.8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2172 |
| Вес | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000100куб.м |
| Комплектація | пружини, ущільнювальні кільця, втулки й сальники повітряного клапана, голки, клавіші подачі повітря, регулятор факела розпилення фарби та форсунки, стопорні шайби осі клавіші подачі повітря |
| Сумісність | pt-0102, pt-0103, pt-0104, pt-0106, pt-0107, pt-0108, pt-0109, pt-0110, pt-0117, pt-0118, pt-0119, pt-0120, pt-0125 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1419 |
| Вес | 0,428кг |
| Об'єм | 0,001251куб.м |
| Тип | професійний фільтр для очищення повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | від 0,5 до 10, макс. 16бар |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | до 1200л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варианты цен
799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-2393 |
| Вес | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000105куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Діаметр шланга | 10*10мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланги 10*10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варианты цен
15 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1813 |
| Вес | 0,079кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | "ялинка" на шланг 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1781 |
| Вес | 2,250кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,008089куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 10*17мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варианты цен
799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0301 |
| Вес | 0,420кг |
| Об'єм | 0,001775куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 200мл |
| Діаметр форсунки | 0.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | до 130л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0120 |
| Вес | 0,878кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 2,0мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1783 |
| Вес | 5,714кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,017496куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Діаметр шланга | 10*17мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 799 грн./шт
Варианты цен
1 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1837 |
| Вес | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Тип | перехідник до швидкороз'ємного з'єднання |
| Сумісність | pt-1715, pt-1716, pt-1717, pt-1718 |
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 8мм, Ø зовнішній 12 мм |
| З'єднання | для шлангів: ø внутрішній 8 мм, ø зовнішній 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2342 |
| Вес | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1758 |
| Вес | 3,960кг |
| Матеріал | високоякісний поліуретан |
| Об'єм | 0,013851куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 8*12мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















