| Артикул товару | PT-1848 |
| Вага | 0,022кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1824 |
| Вага | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000029куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | на шланг 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1816 |
| Вага | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Різьба внутрішня | 1/2" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1811 |
| Вага | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | "ялинка" на шланг 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1825 |
| Вага | 0,009кг |
| Об'єм | 0,000035куб.м |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | з'єднувач "ялинка" |
| З'єднання | на шланги 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1860 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Тип фітинга | різьбове з'єднання |
| З'єднання | 1/4" x 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1890 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000350куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 10 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1841 |
| Вага | 0,037кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Резьба внешняя | 1/2" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1733 |
| Вага | 12,300кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,020535куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 8x15мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | немає |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 399 грн./шт
Варіанти цін
2 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1730 |
| Вага | 8,750кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,014702куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 6x13мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | немає |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 649 грн./шт
Варіанти цін
1 649 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2392 |
| Вага | 0,009кг |
| Об'єм | 0,000084куб.м |
| Тип | цангове з'єдинання пряме |
| Діаметр шланга | 8*8мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланги 8*8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
10 грн./шт
Варіанти цін
10 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0164 |
| Вага | 1,800кг |
| Об'єм | 0,005978куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,4мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 280-340л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1822 |
| Вага | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000027куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0163 |
| Вага | 1,800кг |
| Об'єм | 0,005978куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,3мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 280-340л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1812 |
| Вага | 0,077кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | "ялинка" на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-5008 |
| Вага | 1,350кг |
| Об'єм | 0,001251куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | наконечник |
| З'єднання | на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1888 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 8 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1753 |
| Вага | 2,504кг |
| Матеріал | високоякісний поліуретан |
| Об'єм | 0,008192куб.м |
| Довжина шлангу | 100м |
| Діаметр шланга | 4*6мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2118 |
| Вага | 0,147кг |
| Об'єм | 0,000484куб.м |
| Сумісність | до пістолетів pt- 0100, pt- 0105, pt-0105d |
| Діаметр форсунки | 1.8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1814 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення















