| Артикул товару | PT-1720 |
| Вес | 2,020кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,003666куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6x13мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1422 |
| Вес | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000738куб.м |
| Тип | редуктор |
| Робоча температура | 0-60°с |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | 0-10бар |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | 400л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1201 |
| Вес | 1,970кг |
| Об'єм | 0,004433куб.м |
| Швидкість обертання | 11000об/хв |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 140л/хв |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1007 |
| Вес | 1,730кг |
| Об'єм | 0,005742куб.м |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Тип | ексцентрикова (орбітальна) шліфмашина |
| Діаметр шланга | 9мм |
| Діаметр круга | 150мм |
| Робочий тиск | до 6.3атм. |
| Витрата повітря | 340л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1110 |
| Вес | 2,690кг |
| Об'єм | 0,004595куб.м |
| Швидкість обертання | 160об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Максимальне зусилля | 69нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий тиск | до 6.3 бар |
| Витрата повітря | 120л/хв |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Наявність реверсу | да |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1501 |
| Вес | 2,000кг |
| Об'єм | 0,012363куб.м |
| Кількість в наборі | 5од. |
| Довжина шлангу | 5 м, спіральний pvc |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0710 |
| Вес | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000171куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1502 |
| Вес | 2,100кг |
| Об'єм | 0,012363куб.м |
| Кількість в наборі | 5од. |
| Довжина шлангу | 5 м, піральний поліуретановий |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1101 |
| Вес | 4,066кг |
| Об'єм | 0,006760куб.м |
| Швидкість обертання | 7000об/хв |
| Кількість одиниць в наборі | 17од. |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Максимальне зусилля | 345нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 260л/хв |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Наявність реверсу | да |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0502 |
| Вес | 0,113кг |
| Об'єм | 0,000606куб.м |
| Тип | манометр |
| Діапазон вимірювання | bar, pci |
| Різьба | 1/4" |
| Максимальний тиск | 12бар |
| Гарантия | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1901 |
| Вес | 0,169кг |
| Об'єм | 0,001985куб.м |
| Різьба | m16x1.5 |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Розташування бачка | верхнє |
| Матеріал бачка | пластик |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1803 |
| Вес | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000211куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | "ялинка" на шланг 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1006 |
| Вес | 1,500кг |
| Об'єм | 0,003015куб.м |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Тип | ексцентрикова (орбітальна) шліфмашина |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 340л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1603 |
| Вес | 1,910кг |
| Об'єм | 0,005460куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Сумісність | цвяхи |
| Робочий тиск | до 7атм. |
| Витрата повітря | 0,4 л / цвях |
| Висота цвяху | 15-50мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1806 |
| Вес | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Резьба внешняя | 1/2" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-8101 |
| Вес | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000055куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0704 |
| Вес | 0,600кг |
| Об'єм | 0,009299куб.м |
| Тип | пістолет для розпилення рідин |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 700мл |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0703 |
| Вес | 0,453кг |
| Об'єм | 0,002132куб.м |
| Тип | пістолет під гравітекс |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Діаметр сопла | 5мм |
| Довжина гнучкої насадки | 500мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1761 |
| Вес | 1,060кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,002430куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6*11мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















