| Артикул товару | PT-1846 |
| Вага | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000020куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1894 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000197куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | на шланг 8 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1826 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000034куб.м |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | з'єднувач "ялинка" |
| З'єднання | на шланги 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0140 |
| Вага | 0,960кг |
| Об'єм | 0,006489куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 1.8мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | нижнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1845 |
| Вага | 0,016кг |
| Об'єм | 0,000007куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0119 |
| Вага | 0,878кг |
| Об'єм | 0,003918куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,7мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1807 |
| Вага | 0,115кг |
| Об'єм | 0,000203куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Різьба внутрішня | 1/2" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1820 |
| Вага | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000028куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1785 |
| Вага | 3,400кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,009251куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 10*17мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варіанти цін
1 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1840 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Резьба внешняя | 1/2" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1815 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Різьба зовнішня | 1/4" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1886 |
| Вага | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1702 |
| Вага | 0,550кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,003397куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1832 |
| Вага | 0,123кг |
| Об'єм | 0,000328куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал, латунь |
| Тип | швидкороз'ємне з'єднання для шланга |
| Сумісність | pt-1715, pt-1716, pt-1717, pt-1718 |
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 8 мм, Ø зовнішній 12 мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | для шлангів: ø внутрішній 8 мм, ø зовнішній 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0903 |
| Вага | 1,280кг |
| Об'єм | 0,002035куб.м |
| Швидкість обертання | 1800об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Патрон | 1.5-10мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 170л/хв |
| Наявність реверсу | так |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1863 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000065куб.м |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | трійник |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1861 |
| Вага | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000035куб.м |
| Тип фітинга | різьбове з'єднання |
| З'єднання | 1/4" x 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0144 |
| Вага | 0,962кг |
| Об'єм | 0,007144куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Робочий тиск | до 1,5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1821 |
| Вага | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000028куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | на шланг 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1848 |
| Вага | 0,022кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















