| Артикул товару | PT-1106 |
| Вес | 7,700кг |
| Об'єм | 0,008319куб.м |
| Швидкість обертання | 4200об/хв |
| Діаметр шланга | 3/8"-1/2" |
| Максимальне зусилля | 1600нм |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 420л/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2003 |
| Вес | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000216куб.м |
| Сумісність | до пістолетів pt- 0204, pt- 0205, pt-0210, pt-0211 |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1426 |
| Вес | 0,315кг |
| Об'єм | 0,000808куб.м |
| Тип | редуктор |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Різьба | 1/2" |
| Робочий тиск | 0,5-8бар |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Пропускна здатність | 1800л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0706 |
| Вес | 0,850кг |
| Об'єм | 0,005718куб.м |
| Тип | пістолет піскоструменевий |
| Довжина шлангу | 1000мм |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Комплектація | Пістолет піскоструменевий, шланг для абразиву, форсунка металева, форсунка керамічна |
| Діаметр форсунки | 6мм |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Витрата повітря | 320-420л/хв |
| Тип подачі | через шланг 3/4" |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1610 |
| Вес | 1,400кг |
| Об'єм | 0,003689куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Сумісність | скоба |
| Робочий тиск | до 7атм. |
| Витрата повітря | 0,25 л на скобу |
| Ширина скоби | 12.8мм |
| Висота скоби | 4-16мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0511 |
| Вес | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000223куб.м |
| Тип | шланг на пістолет для підкачування коліс |
| Довжина | 380мм |
| Різьба | 1/4" |
| Наконечник | латунь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-5021 |
| Вес | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000032куб.м |
| Тип фітинга | зливний клапан |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0401 |
| Вес | 1,308кг |
| Об'єм | 0,017577куб.м |
| Тип | штукатурний розпилювач |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Об'єм бачка | 6000мл |
| Діаметр форсунки | 4; 6; 8мм |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 225-400л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Тип подачі | гравітаційний |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0512 |
| Вес | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000893куб.м |
| Тип | шланг на пістолет для підкачки |
| Довжина | 800мм |
| Різьба | 1/4" |
| Наконечник | латунь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1202 |
| Вес | 1,778кг |
| Об'єм | 0,003675куб.м |
| Швидкість обертання | 11000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 140л/хв |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
2 199 грн./шт
Варианты цен
2 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0503 |
| Вес | 0,338кг |
| Об'єм | 0,001648куб.м |
| Тип | пістолет для підкачування коліс |
| Довжина шлангу | 360мм |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Витрата повітря | 85-200л/хв |
| Максимальний тиск | 10-12бар |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1103 |
| Вес | 2,980кг |
| Об'єм | 0,004320куб.м |
| Швидкість обертання | 7500об/хв |
| Діаметр шланга | 3/8" |
| Максимальне зусилля | 576нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 230л/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1003 |
| Вес | 0,975кг |
| Об'єм | 0,002999куб.м |
| Швидкість обертання | 25000об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Комплектація | 10 шліфувальних каменів + пластиковий чемодан |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 115л/хв |
| Цанговий затиск | 6; 3мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0803 |
| Вес | 0,198кг |
| Об'єм | 0,000676куб.м |
| Довжина | 80мм |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робочий тиск | до 12атм. |
| Наконечник | 8см |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0404 |
| Вес | 2,069кг |
| Об'єм | 0,015795куб.м |
| Тип | ківш штукатурний пневматичний |
| Робочий тиск | 5-6атм. |
| Витрата повітря | 400л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1420 |
| Вес | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000287куб.м |
| Тип | лубрикатор |
| Робоча температура | 5-60°с |
| Діаметр шланга | 6-10мм |
| Робочий тиск | 0.5-10атм. |
| Температура зовнішнього середовища | 5-60°С |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Рекомендоване масло | iso vg 32 |
| Пропускна здатність | до 400л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варианты цен
249 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1612 |
| Вес | 2,000кг |
| Об'єм | 0,005639куб.м |
| Діаметр шланга | от 6мм |
| Сумісність | скоби/цвяхи |
| Робочий тиск | 4-7атм. |
| Витрата повітря | від 0,4 л на кріплення |
| Ширина скоби | 5,7мм |
| Висота скоби | 16-40мм |
| Висота цвяху | 15-50мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1506 |
| Вес | 0,494кг |
| Об'єм | 0,001890куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 6x4мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1111 |
| Вес | 1,275кг |
| Об'єм | 0,000891куб.м |
| Швидкість обертання | 160об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Максимальне зусилля | 69нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий тиск | 6-10атм. |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Наявність реверсу | да |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1425 |
| Вес | 0,331кг |
| Об'єм | 0,000748куб.м |
| Тип | редуктор |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Різьба | 1/4" |
| Робочий тиск | 0,5-8бар |
| Максимальний тиск | 8бар |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | 850л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















