| Артикул товару | PT-2398 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000089куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Особливості | з регулятором |
| Діаметр шланга | 10*10мм |
| Робочий тиск | 1-10атм. |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланг 10*10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2387 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000061куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 8*8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 8*8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2001 |
| Вага | 0,126кг |
| Об'єм | 0,000397куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Сумісність | pt-0102, pt-0103, pt-0104, pt-0106, pt-0107, pt-0108, pt-0109, pt-0110, pt-0117, pt-0118, pt-0119, pt-0120, pt-0125 |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1417 |
| Вага | 0,972кг |
| Об'єм | 0,002846куб.м |
| Тип | професійний фільтр для очищення повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | від 0,5 до 10, макс. 16бар |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 3/4" |
| Пропускна здатність | до 2600л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 399 грн./шт
Варіанти цін
1 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1819 |
| Вага | 0,088кг |
| Об'єм | 0,000215куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | швидкороз'ємне з'єднання |
| Різьба зовнішня | 3/8" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 3/8" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1758 |
| Вага | 3,960кг |
| Матеріал | високоякісний поліуретан |
| Об'єм | 0,013851куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 8*12мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1823 |
| Вага | 0,031кг |
| Об'єм | 0,000032куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Резьба внешняя | 1/2" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | наружная резьба 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0500 |
| Вага | 0,112кг |
| Об'єм | 0,000320куб.м |
| Тип | манометр |
| Діапазон вимірювання | bar, pci |
| Різьба | 1/4" |
| Діаметр основи | 63мм |
| Різьба зовнішня | 1/4дюйм |
| Максимальний тиск | 12бар |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1743 |
| Вага | 7,350кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,025600куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Діаметр внутрішній | 12мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1738 |
| Вага | 3,470кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,006563куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 8*15мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
849 грн./шт
Варіанти цін
849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0301 |
| Вага | 0,420кг |
| Об'єм | 0,001775куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 200мл |
| Діаметр форсунки | 0.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | до 130л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
399 грн./шт
Варіанти цін
399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1837 |
| Вага | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Тип | перехідник до швидкороз'ємного з'єднання |
| Сумісність | pt-1715, pt-1716, pt-1717, pt-1718 |
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 8мм, Ø зовнішній 12 мм |
| З'єднання | для шлангів: ø внутрішній 8 мм, ø зовнішній 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1783 |
| Вага | 5,714кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,017496куб.м |
| Довжина шлангу | 30м |
| Діаметр шланга | 10*17мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 799 грн./шт
Варіанти цін
1 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2342 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0120 |
| Вага | 0,878кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 2,0мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1813 |
| Вага | 0,079кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | "ялинка" на шланг 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1781 |
| Вага | 2,250кг |
| Матеріал | армований гібридний |
| Об'єм | 0,008089куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 10*17мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2172 |
| Вага | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000100куб.м |
| Комплектація | пружини, ущільнювальні кільця, втулки й сальники повітряного клапана, голки, клавіші подачі повітря, регулятор факела розпилення фарби та форсунки, стопорні шайби осі клавіші подачі повітря |
| Сумісність | pt-0102, pt-0103, pt-0104, pt-0106, pt-0107, pt-0108, pt-0109, pt-0110, pt-0117, pt-0118, pt-0119, pt-0120, pt-0125 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1419 |
| Вага | 0,428кг |
| Об'єм | 0,001251куб.м |
| Тип | професійний фільтр для очищення повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | від 0,5 до 10, макс. 16бар |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | до 1200л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2018 |
| Вага | 0,126кг |
| Об'єм | 0,000397куб.м |
| Сумісність | до пістолетів pt-0131, pt-0132, pt-0133, pt-0134, pt-0135, pt-0136, pt-0143, pt-0144, pt-0148 |
| Діаметр форсунки | 1.8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















