| Артикул товару | PT-0303 |
| Вес | 0,410кг |
| Об'єм | 0,001775куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 200мл |
| Діаметр форсунки | 0.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | до 130л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-5002 |
| Вес | 0,028кг |
| Об'єм | 0,000035куб.м |
| Максимальний тиск | атм. |
| Тип фітинга | запобіжний клапан |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1411 |
| Вес | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000393куб.м |
| Тип | фільтр очищення повітря |
| Робоча температура | 5-60°с |
| Діаметр шланга | 8-12мм |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Рівень фільтрації | до 20 мікрон |
| Матеріал фільтра | спінений метал |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | до 400л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0515 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000443куб.м |
| Тип | насадка на пістолет для подкачки, двохстороннє сопло |
| Різьба | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0607 |
| Вес | 1,625кг |
| Об'єм | 0,004977куб.м |
| Тип | пістолет для видавлювання мастила |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1907 |
| Вес | 0,224кг |
| Об'єм | 0,002116куб.м |
| Різьба | m14x1.25 |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Матеріал бачка | метал |
| Резьба внешняя | M14x1.25 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1402 |
| Вес | 0,118кг |
| Об'єм | 0,000318куб.м |
| Тип | міні-фільтр для фарбувального пістолета |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Рівень фільтрації | до 5мкм |
| Матеріал фільтра | спінений метал |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | до 400л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1741 |
| Вес | 5,360кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,014157куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0705 |
| Вес | 0,552кг |
| Об'єм | 0,005405куб.м |
| Тип | пістолет піскострумінний |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 6мм |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Витрата повітря | 400л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Тип подачі | гравітаційний |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0128 |
| Вес | 0,490кг |
| Об'єм | 0,001710куб.м |
| Тип | HVLP2 |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 250мл |
| Діаметр форсунки | 0,8мм |
| Робочий тиск | 1,5 - 2,5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Витрата фарби | 90мл/хв. |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 699 грн./шт
Варианты цен
1 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0204 |
| Вес | 0,580кг |
| Об'єм | 0,003495куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1805 |
| Вес | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | наружна різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1500 |
| Вес | 0,870кг |
| Об'єм | 0,008892куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2007 |
| Вес | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000216куб.м |
| Сумісність | підходить до pt- 0204, pt- 0205, pt- 0210, pt- 0211 |
| Діаметр форсунки | 2.2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1611 |
| Вес | 1,470кг |
| Об'єм | 0,003689куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Сумісність | шпилька |
| Робочий тиск | до 7атм. |
| Витрата повітря | 0,25 л на шпильку |
| Висота шпильки | 12-25мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1615 |
| Вес | 3,980кг |
| Об'єм | 0,012320куб.м |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Сумісність | скоба |
| Робочий тиск | до 7атм. |
| Витрата повітря | 0.75 л на скобу |
| Ширина скоби | 10.8мм |
| Висота скоби | 20-50мм |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 999 грн./шт
Варианты цен
3 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1105 |
| Вес | 5,500кг |
| Об'єм | 0,007283куб.м |
| Швидкість обертання | 5000об/хв |
| Діаметр шланга | 3/8" |
| Максимальне зусилля | 1300нм |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 270л/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1504 |
| Вес | 0,379кг |
| Об'єм | 0,001153куб.м |
| Довжина шлангу | 1.5м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 7мл |
| Діаметр форсунки | 0.3мм |
| Робочий тиск | 1-3.5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | до 50л/хв |
| Кількість бачків | 1од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
649 грн./шт
Варианты цен
649 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-2008 |
| Вес | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Сумісність | підходить до pt- 0204, pt- 0205, pt- 0210, pt- 0211 |
| Діаметр форсунки | 2.5мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1002 |
| Вес | 0,550кг |
| Об'єм | 0,000671куб.м |
| Швидкість обертання | 25000об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 115л/хв |
| Цанговий затиск | 6мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















