| Артикул товару | PT-2210 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутрішня 1/4", зовнішня 1/4" |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2209 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутнішня 1/4" |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2204 |
| Вага | 0,037кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0134 |
| Вага | 0,878кг |
| Об'єм | 0,003918куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Робочий тиск | до 1.5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0121 |
| Вага | 0,420кг |
| Об'єм | 0,001801куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 125мл |
| Діаметр форсунки | 1,0мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | до 230л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1736 |
| Вага | 13,250кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,027884куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 10x17мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | немає |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 499 грн./шт
Варіанти цін
2 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0105 |
| Вага | 0,950кг |
| Об'єм | 0,007296куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Робочий тиск | до 2атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Розмір факела | 27см |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 199 грн./шт
Варіанти цін
2 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2391 |
| Вага | 0,007кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Діаметр шланга | 6*6мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланги 6*6мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
10 грн./шт
Варіанти цін
10 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2386 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000061куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 6*6 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 6*6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2377 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 8*8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 8*8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2370 |
| Вага | 0,008кг |
| Об'єм | 0,000025куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Діаметр шланга | 4мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | на шланги 4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2354 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000105куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подбіне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 12*12 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланги 12*12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2341 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-образное |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 6 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0505 |
| Вага | 0,466кг |
| Об'єм | 0,002744куб.м |
| Тип | пістолет для підкачування коліс |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Витрата повітря | 85-200л/хв |
| Максимальний тиск | 10-12бар |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2353 |
| Вага | 0,033кг |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 10*10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 10*10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1868 |
| Вага | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000235куб.м |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2205 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 8 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
109 грн./шт
Варіанти цін
109 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0805 |
| Вага | 0,126кг |
| Об'єм | 0,000995куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Інше | накінечник в комплекті |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Наконечник | 10см |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1881 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000197куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | внутрішня 1/4" |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2396 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000086куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Особливості | з регулятором |
| Діаметр шланга | 6*6мм |
| Робочий тиск | 1-10атм. |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланг 6*6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















