| Артикул товару | PT-1793 |
| Вес | 0,800кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,003946куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варианты цен
599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0708 |
| Вес | 0,800кг |
| Об'єм | 0,007791куб.м |
| Тип | пістолет піскоструминний |
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Діаметр форсунки | 4,5, 5, 6, 7мм |
| Робочий тиск | 4-8атм. |
| Витрата повітря | 320-400л/хв |
| Тип подачі | через шланг 3/4" |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2389 |
| Вес | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000114куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 12*12 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 12*12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1797 |
| Вес | 1,400кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,007842куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 8x12мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0804 |
| Вес | 0,209кг |
| Об'єм | 0,000527куб.м |
| Довжина | 120мм |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 12атм. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1401 |
| Вес | 0,344кг |
| Об'єм | 0,000809куб.м |
| Тип | фільтр очищення повітря |
| Робоча температура | 5-60°с |
| Діаметр шланга | 8-12мм |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Рівень фільтрації | до 20мкм |
| Матеріал фільтра | спінений метал |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Пропускна здатність | до 1200л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-2334 |
| Вес | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000054куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 12 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2101 |
| Вес | 0,225кг |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1836 |
| Вес | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Тип | відповідна частина до швидкороз'ємного з'єднання |
| Сумісність | pt-1710, pt-1711, pt-1712, pt-1713 |
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 6-7мм, Ø зовнішній 10 мм |
| Тип фітинга | перехідник до швидкороз'ємного з'єднання |
| З'єднання | для шлангів: ø внутрішній 6-7мм, ø зовнішній 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1791 |
| Вес | 0,784кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002772куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Фарбопульт пневматичний HP, форсунка 1.5 мм, верхній металевий бачок 600 мл, 5 bar INTERTOOL PT-0205
| Артикул товару | PT-0205 |
| Вес | 0,615кг |
| Об'єм | 0,003922куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1104 |
| Вес | 15,000кг |
| Об'єм | 0,025760куб.м |
| Швидкість обертання | 3900об/хв |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Максимальне зусилля | 2200нм |
| Квадрат | 1" |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Витрата повітря | 1100л/хв |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Наявність реверсу | да |
| Максимальний діаметр болта | 38мм |
| Квадратний хвостовик | 1" |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2600 |
| Вес | 0,013кг |
| Об'єм | 0,000115куб.м |
| Сумісність | pt-0163, pt-0164, pt-0168 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2125 |
| Вес | 0,134кг |
| Об'єм | 0,000819куб.м |
| Сумісність | з рт -1006 |
| Діаметр тросу | 125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1705 |
| Вес | 0,585кг |
| Матеріал | пвх |
| Об'єм | 0,009216куб.м |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 6x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0801 |
| Вес | 0,214кг |
| Об'єм | 0,000812куб.м |
| Довжина | 210мм |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робочий тиск | до 12атм. |
| Наконечник | 21см |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0501 |
| Вес | 0,167кг |
| Об'єм | 0,000840куб.м |
| Тип | манометр |
| Підсвічування | є |
| Діапазон вимірювання | kpa, pci, bar, кг/с |
| Різьба | 1/4" |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Батарея | елемент ааа, 2од. |
| Гарантия | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0102 |
| Вес | 1,093кг |
| Об'єм | 0,004434куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1508 |
| Вес | 0,500кг |
| Об'єм | 0,004536куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Кількість одиниць в наборі | 3од. |
| Довжина шлангу | 5м |
| Діаметр шланга | 8x5мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1709 |
| Вес | 0,850кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,004416куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















