| Артикул товару | PT-2109 |
| Вага | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000370куб.м |
| Тип | lvmp |
| Сумісність | pt-0129 |
| Діаметр форсунки | 1,2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варіанти цін
199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2374 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | на шланги 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2372 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | на шланги 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2301 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000062куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 6 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
19 грн./шт
Варіанти цін
19 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2203 |
| Вага | 0,043кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 12 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1739 |
| Вага | 4,020кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,008112куб.м |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 10*17мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варіанти цін
999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0210 |
| Вага | 0,590кг |
| Об'єм | 0,003383куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-5848 |
| Вага | 0,850кг |
| Об'єм | 0,000701куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | перехідник |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2333 |
| Вага | 0,027кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4“, на шланг 10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2202 |
| Вага | 0,041кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 10 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2371 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | на шланги 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-5020 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000032куб.м |
| Тип фітинга | зливний клапан |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2376 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 6*6 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 6*6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2332 |
| Вага | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0507 |
| Вага | 0,407кг |
| Об'єм | 0,002372куб.м |
| Тип | пістолет для підкачки коліс грузових автомобілів |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Витрата повітря | 85-200л/хв |
| Максимальний тиск | 10-12бар |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1835 |
| Вага | 0,057кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Тип | відповідна частина до швидкороз'ємного з'єднання |
| Сумісність | pt-1702, pt-1703, pt-1704, pt-1705, pt-1706, pt-1707, pt-1708, pt-1709 |
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 5-6 мм, Ø зовнішній 8 мм |
| Тип фітинга | перехідник до швидкороз'ємного з'єднання |
| З'єднання | для шлангів: ø внутрішній 5-6 мм, ø зовнішній 8 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1817 |
| Вага | 0,086кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Різьба зовнішня | 1/2" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1736 |
| Вага | 13,250кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,027884куб.м |
| Довжина шлангу | 50м |
| Діаметр шланга | 10x17мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | немає |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 499 грн./шт
Варіанти цін
2 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-2363 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000089куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 10*10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 10*10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2350 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 4*4 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 4*4 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















