| Артикул товару | PT-2200 |
| Вес | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Фарбопульт пневматичний HP, форсунка 1.5 мм, верхній металевий бачок 400 мл, 5 бар INTERTOOL PT-0202
| Артикул товару | PT-0202 |
| Вес | 0,633кг |
| Об'єм | 0,003125куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 400мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1887 |
| Вес | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 8 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-2614 |
| Вес | 0,096кг |
| Об'єм | 0,000640куб.м |
| Сумісність | pt-0163, pt-0164, pt-0168 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1852 |
| Вес | 0,270кг |
| Об'єм | 0,000698куб.м |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0802 |
| Вес | 0,175кг |
| Об'єм | 0,000513куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робочий тиск | до 12атм. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0101 |
| Вес | 0,400кг |
| Об'єм | 0,001826куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 125мл |
| Діаметр форсунки | 0.8мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | до 230л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0504 |
| Вес | 0,275кг |
| Об'єм | 0,001074куб.м |
| Тип | пістолет для підкачування коліс |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 10атм. |
| Витрата повітря | 85-200л/хв |
| Максимальний тиск | 10-12бар |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1882 |
| Вес | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | зовнішня 1/4" |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-2107 |
| Вес | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000526куб.м |
| Тип | lvmp |
| Сумісність | pt-0129 |
| Діаметр форсунки | 0.8мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-2000 |
| Вес | 0,260кг |
| Об'єм | 0,000819куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Сумісність | pt-0102, pt-0103, pt-0104, pt-0106, pt-0107, pt-0108, pt-0109, pt-0110, pt-0117, pt-0118, pt-0119, pt-0120, pt-0125 |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1431 |
| Вес | 0,354кг |
| Об'єм | 0,001185куб.м |
| Тип | блок підготовки повітря |
| Робоча температура | 5-60°с |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | 0-12атм. |
| Витрата повітря | до 400л/хв |
| Рівень фільтрації | 20мкм |
| Матеріал фільтра | спінений метал |
| Температура зовнішнього середовища | 5-60°С |
| Регулятор тиску | 0-12атм. |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Рекомендоване масло | iso vg 32 |
| Пропускна здатність | до 400л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1892 |
| Вес | 0,086кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 12 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1857 |
| Вес | 0,570кг |
| Об'єм | 0,000645куб.м |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1708 |
| Вес | 0,720кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,002646куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 15м |
| Діаметр шланга | 5,5x8мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Фарбопульт пневматичний HP, форсунка 1.5 мм, нижній металевий бачок 1000 мл, 5 бар INTERTOOL PT-0211
| Артикул товару | PT-0211 |
| Вес | 0,790кг |
| Об'єм | 0,005382куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | нижнє |
| Витрата повітря | 130-190л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1790 |
| Вес | 0,600кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,001836куб.м |
| Тип | шланг спіральний |
| Особливості | з поворотним шарніром |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 5,5х8мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1435 |
| Вес | 0,590кг |
| Об'єм | 0,001350куб.м |
| Тип | професійний блок підготовки повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | 0-16атм. |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Рекомендоване масло | iso vg 32 |
| Пропускна здатність | до 850л/хв |
| Гарантия | 6міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варианты цен
1 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0107 |
| Вес | 0,940кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0520 |
| Вес | 0,675кг |
| Об'єм | 0,003221куб.м |
| Тип | пістолет для підкачування коліс професійний |
| Діапазон вимірювання | 1-16бар |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 16атм. |
| Гарантия | 3 роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варианты цен
899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа















