| Артикул товару | PT-2302 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000062куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Розмір | зовнішня 1/4", на шланг 8 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 8 мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
19 грн./шт
Варіанти цін
19 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-5001 |
| Вага | 0,027кг |
| Матеріал | латунь |
| Об'єм | 0,000032куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | наконечник |
| З'єднання | на шланг 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0103 |
| Вага | 0,882кг |
| Об'єм | 0,003918куб.м |
| Тип | HVLP |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.4мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1843 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000035куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1864 |
| Вага | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000062куб.м |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | хрестовое з'єднання |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1883 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000197куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | внутрішня-зовнішня 1/4" |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-1415 |
| Вага | 0,618кг |
| Об'єм | 0,001584куб.м |
| Тип | професійний фільтр для очищення повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | від 0,5 до 10, макс. 16бар |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Пропускна здатність | до 1900л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2395 |
| Вага | 0,013кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Особливості | з регулятором |
| Діаметр шланга | 4*4мм |
| Робочий тиск | 1-10атм. |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланги 4*4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2367 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Х-подібне |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання х-подібне |
| З'єднання | на шланги 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2344 |
| Вага | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000091куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 12 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2322 |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Діаметр шланга | 8*8мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | на шланг 8*8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1734 |
| Вага | 3,075кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,005408куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 10x17мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1900 |
| Вага | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000610куб.м |
| Матеріал виготовлення | нейлон |
| Різьба | m14x1 |
| Сумісність | INTERTOOL PT-0101 |
| Об'єм бачка | 125мл |
| Матеріал бачка | нейлон |
| З'єднання | внутр. різьба M14x1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0106 |
| Вага | 0,918кг |
| Об'єм | 0,003827куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1771 |
| Вага | 1,702кг |
| Матеріал | армований, гібридний |
| Об'єм | 0,005103куб.м |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 8*15мм |
| Робочий тиск | до 20бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -20 до +60 |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2394 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000086куб.м |
| Тип | цангове з'єднання пряме |
| Діаметр шланга | 12*12мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання пряме |
| З'єднання | на шланги 12*12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2379 |
| Вага | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 12*12 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 12*12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2374 |
| Вага | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | на шланги 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2372 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | на шланги 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2345 |
| Вага | 0,008кг |
| Об'єм | 0,000025куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Т-подібне |
| Діаметр шланга | 4мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | на шланг 4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики















